-
Toyota Haugesund AS:
Bilmekaniker, fagtekniker og hjelpearbeider
-
Sulland Auto Harstad:
Servicemarkedsleder
-
Fremtind:
Avdelingsleder Takst Motor
-
If Forsikring (If Skadeforsikring):
Salgs- og markedssjef
-
AutoFrakt AS:
Daglig leder til AutoFrakt AS
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Jaren
-
Møller Bil Trondheim:
Audi Nybilselger
-
Norsk Scania:
Fleet Manager Demo
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Gulskogen
-
Norsk Scania:
Fleet Sales Manager
-
Team Verksted AS:
Mekaniker og lærling
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør for Werksta Hadeland
-
AutoIn Bilskade AS:
Takstmann - Bærum
-
AutoIn Bilskade AS:
Biloppretter / Bilskadereparatør Oslo
-
AutoIn Bilskade AS:
Biloppretter/Teknisk leder – Alnabru
-
Werksta Norge AS:
Biloppretter/ Mekaniker for Werksta Nesbyen
-
Team Verksted AS:
Delelager/kundemottak
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Romerike
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Grorud
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Gol
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Dekkmesteren Holmlia:
Verkstedsmedarbeider
-
Dekkmesteren Holmlia:
Servicerådgiver/Kundemottaker
-
Bertel O. Steen Detalj AS:
Innkjøper Bruktbil
-
Bertel O. Steen Lørenskog AS :
Mekaniker/Tekniker
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
-
Bilbutikk1 AS:
Servicetekniker
-
BilXtra Skøyen AS, avd. Moss:
Teknisk leder
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
Isabell Rustad:
Perfekt oppladning for Rudskogen
Isabell Rustad kjørte inn til tredjeplass i NM i GT5 og fikk med det en perfekt oppladning før Porschefestivalen på Rudskogen som blir årets store høydepunkt.
Racingtalentet Isabell Rustad avsluttet i helgen Racing NM i GT5 med en sterk bronsemedalje.
I det norske mesterskapet kjører Isabell Rustad sin Peugeot 206 i klassen GT5 der det er desidert flest biler til start. I løpet av sesongen har hele 43 utøvere deltatt i NM, og jenta fra Harestua har kjempet helt i toppen gjennom hele sesongen.
Under helgens NM-finaler, som ble kjørt på Vålerbanen, hadde hun bra fart i bilen helt fra start. Unge Rustad kjørte inn til en andreplass og to fjerdeplasser i sesongfinalen og sikret dermed sin første NM-medalje i Racing NM.
– Utrolig gøy å vinne NM-bronse. Jeg hadde ikke tenkt å kjøre hele NM i år, siden hovedfokuset har vært Porsche Sprint Challenge Scandinavia. Men ettersom jeg har hatt gode resultater underveis i NM, har vi kjørt alle løpene utenom det aller første løpet som var på samme dag som et Porsche-løp i Sverige, sier Isabell.
– Løpet på Vålerbanen i helgen er ikke det beste jeg har gjort i år, men det handlet om å ikke ta for stor risiko, men å sikre mye poeng i mesterskapet for å kunne vinne bronse. Ekstra gøy var det også at jeg i helgens andre løp satte offisiell ny banerekord for GT5, forteller Rustad. Med to seiere og totalt syv pallplasser holdt det til bronse sammenlagt.
Ser frem til Rudskogen
NM-medaljen fra årets Racing NM blir en perfekt oppladning for det som skal skje på Rudskogen til helgen. Der arrangeres Porschefestivalen 2024, og Isabell Rustad skal kjøre på hjemmebane.
– Jeg gleder meg skikkelig til å kjøre på Rudskogen til helgen. Det er meldt fint vær og det ventes mye folk. Bilen min får også nytt design for anledningen, og den skal vi presentere på sosiale medier torsdag kveld. Det viktigste er selvfølgelig det sportslige og jeg gleder meg til å kjøre Porschen igjen, forteller hun.
Isabell Rustad har hatt en meget sterk sesong i Porsche-mesterskapet. Etter forrige mesterskapsrunde på Gjelleråsen, der hun tok årets andre seier, ligger Rustad på en sterk andreplass i GT3-klassen i mesterskapet med kun 9,5 poeng opp til teamkompis Wilmer Wallenstam som leder klassen.
– Etter to andreplasser de to foregående årene på Porschefestivalen er målsetningen å vinne i år, men jeg vet det ikke blir lett. Det kommer også noen norske gjesteførere til dette løpet, så jeg må virkelig gjøre jobben min om jeg skal klare det. Jeg har vært på pallen i alle løp med Porschen i år, så det gjelder å prøve å fortsette den gode trenden også, avslutter hun.
Årets finaler i Porsche Sprint Challenge Scandinavia kjøres 14 dager etter Porschefestivalen på Mantorp Park – nemlig 20. og 21. september.