-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Møller Bil Fellesfunksjoner avd. Logistikk:
Takserer brukte biler
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Møller Bil Sandefjord:
Serviceleder / Kundemottaker
-
Møller Bil Outlet Alnabru:
Logistikkmedarbeider
-
Autoringen AS:
Selger – Autoringen
-
Autoringen AS:
Auksjonsstøtte - Autoringen
-
AutoMester AS:
Kjedekonsulent
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Kristiansand
-
Team Verksted AS:
Delelagersjef Team Verksted Ålesund
-
DNB Bank ASA Norway Branch:
Sales Manager - Vestfold, Telemark/Buskerud
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør / Oppretter
-
Man Truck & Bus Norge AS:
Selger lastebil
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Moss To-Takt AS:
Bilmekaniker / tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Asker og Bærum:
Bilmekaniker/tekniker
-
Autoringen Ski AS:
Plassjef – Autoringen Ski
-
Toyota Bilia AS:
Regionsjef Servicemarked
-
Premium Cars Stor-Oslo AS:
Tekniker for Zeekr
-
Mobile Åsane AS:
Servicemarkedssjef
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent
-
Bilia X:
Driftsleder, Xpeng Høvik
-
Bil i Nord:
Volvo-mekaniker
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
-
Jæger Automobil AS:
Bilskadetakserer
Grøndal fortsetter i Subaru
Anders Grøndal har forsynt seg bra av premiene i norsk rally og bakkeløp de senere årene – alltid bak rattet i en Subaru. Nå får han fornyet tillit hos importøren.

Grøndal tok full pott og vant Norgesmesterskapet både i rally og bakkeløp i klassen for de sterkeste og raskeste bilene med sin Gruppe N Subaru Impreza STI i 2013. Dermed har han ført en god Subaru tradisjon videre.
Det var i 1990 at den Japanske bilfabrikken Subaru tok steget inn i Rally-VM for å gjøre varemerket mer kjent. Først med modellen Legacy hvor de også vant en VM-runde, men det var med modellen Impreza det tok av.
På nittitallet vant Subaru VM for bilmerker hele tre ganger og en gang fører-VM med legenden Colin Mc Rae.
Suksessen fortsatte med VM-tittel til Ricard Burns i 2001 før det tok helt av for oss nordmenn da Petter Solberg tok VM-tittelen i 2003.
Også i Norge har Subaru hatt stor suksess innen rally. Fra 2002 og til og med 2013 har det resultert i hele 12 NM-gull - de fleste i den gjeveste klassen. Subaru er dermed overlegent mestvinnende bilmerke i rally over de siste 10-12 årene.
Subaru Norge AS har absolutt sin del av suksessen. Sammen med Voldsund Motor dro de tidlig i gang Subaru Cup. Dette gjorde at mange førere satset på Subaru.
I 2006 satset Subaru Norge AS enda sterkere da de gikk til innkjøp av to Subaru Impreza WRC-biler med Anders Grøndal og Mads Østberg som førere. Disse gutta gjorde stort sett rent bord både i rally og bakkeløp.
Anders Grøndal har helt siden debuten i 2003 hatt god støtte fra Subaru Norge AS. Først med Gruppe N bil, så WRC-bilen og de siste årene har det mest blitt Gruppe N.
Det har blitt en felles suksess. Anders kan på disse årene bokføre hele 8 NM-gull, 4 sølv og 2 bronse. Det har blitt en rekke seire hvorav flere i internasjonale løp. I VM-sammenheng har Grøndal vunnet Gruppe N i Rally Sweden de to siste årene.
Etter at Subaru fabrikken trappet ned sin rallysatsing har også Subaru Norge AS trappet ned på rally, noe som blant annet har medført at Subaru Cup er historie.
- Rally er uansett et viktig gen for Subaru, sier informasjonsdirektør Stian Thrane (på bildet sammen med Grøndal).
- Vi har de siste årene valgt å satse på Anders Grøndal. Så lenge det leveres optimale resultater er det hyggelig å kunne bidra. Vi har derfor bestemt oss for også i 2014 å støtte Anders Grøndal Rally Team.