-
Nellemann Machinery AS:
Verksmester/Driftssjef
-
Møller Bil Åsane:
Salgssjef
-
Motor Forum Oslo:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Kristiansand
-
RSA BIL Oslo:
Produksjonsleder - RSA BIL Oslo
-
Bilia Norge AS:
Business Controller, Region JLR & Outlet
-
DNB Finans AS:
Key Account Manager – Nordland, Troms og Finnmark
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilselger - RSA BIL Kristiansand
-
RSA Bil Arendal:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Arendal
-
Team Verksted AS:
Varebil og lastebil mekaniker
-
Team Verksted AS:
Lakkerer Trondheim
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss AS:
Mekaniker
-
Hagen Bil AS:
Delemedarbeider
-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilmekaniker/PPK-kontrollør
-
Motorpool Handel AS:
Regnskaps- og økonomimedarbeider
-
Toyota Haugesund AS:
Ettermarkedsleder
-
BMW Group Norge:
BMW Technical Support Expert
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
Ny Würth-butikk i Førde
Würth Norge har åpnet sin 38. butikk i Norge. Denne gangen i Førde.
Butikken på Øyrane har nyoppussede lokaler tidligere brukt av Elkjøp, og ligger i et godt innarbeidet handelsområde med god parkering.
På 400 kvm tar Würth sikte på å betjene proffkunder fra industri og håndverk i alle bransjer i Førde og omegn.
Hittil har Würth-kunder i Førde vært avhengig av å reise til Bergen og Ålesund for å handle håndverktøy, luft- og elektroverktøy, festemidler eller andre forbruksartikler. Nå finner de stort sett det de trenger blant de 4 000 varene i butikken på Øyrane.
Kim Lykkebø er ansatt som butikkleder. Han kommer fra en stilling som bilmekaniker hos Opus, Opel-forhandleren i Førde. Tidligere har han eid og drevet Statoil-stasjoner i Sogndal og Jølster.
Kundeveileder Tomas Tjønneland kommer fra stillingen som møbelmontør hos Hukset. I tillegg til de to medarbeiderne i butikken, har Würth fire selgere i distriktet.
Den nye butikken blir i tillegg sterkt preget av arbeidstøy, synlighetsklær og vernesko, som er et nytt satsningsområde hos Würth. Klærne kommer fra Würth-eide Synfiber, og kundene kan få presset på korrekt logo i butikken mens de venter.
Butikken får også eget hydraulikkverksted. Hydraulikk er et område hvor Würth har som mål å bli en betydelig aktør. Tilbudet er tatt godt imot av et marked som i første rekke består av lastebilverksteder, landbruk, maskinentreprenører og større byggeplasser.