-
Møller Bil Gran:
Daglig leder
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Nesbyen
-
Brennes Auto AS:
Servicemarkedssjef
-
Bilia Drammen, verksted Volvo:
Bilmekaniker, Volvo Drammen
-
Bilia Norge AS:
Selger, Bilia Insignia Kristiansand
-
Bilia Norge AS:
Plassjef, Bilia Insignia Kristiansand
-
NDI Norge AS:
Salgs-og produktsjef med ansvar for last og industri/anleggsdekk.
-
BilXtra Skøyen AS avd Holmlia:
Bilmekaniker
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Servicemarkedsleder
-
Werksta Norway AS:
Biloppretter og Billakkerer til Werksta i Bergen
-
RSA Bil Drammen:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Drammen
-
Bilia Norge AS:
Leder Controlling
-
Norsk Scania:
Instruktør Teknisk Opplæring
-
RSA Bil Oslo:
Produksjonsleder - RSA Bil Oslo
-
RSA:
Store Manager BYD - RSA Bil Oslo
-
Team Verksted AS:
Oppretter/lakkerer
-
Bilia Xpeng:
Teknisk leder, Bilia Xpeng Hamar
-
Bilia Xpeng:
Teknisk leder, Bilia Xpeng Høvik
-
Vestfold Autogass AS:
Bilmekaniker / Leder
-
RSA Bil Oslo:
Bilmekaniker/tekniker BYD - RSA BIL Oslo
-
RSA Bil Oslo:
Bilmekaniker/tekniker - RSA Bil Oslo
-
Norwegian Mobility Group AS:
Regionssjef - MG
-
Subaru Norge AS:
Forhandleransvarlig - Salgssjef
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Otta
-
Knoks Bildeler AS:
Mekaniker
-
RN Norge:
Head of Sales
-
Werksta Norge AS:
Verkstedleder for Werksta Fana
-
RSA:
Salgs- og markedskoordinator
-
Sentrum Auto AS:
Bilmekanikere
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Karihaugen
-
MyCar Stavanger:
Salgssjef
-
RSA Bil Arendal:
Bruktbilansvarlig - RSA Bil Arendal
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger - RSA Bil Arendal
-
RSA Bil:
Plassjef - RSA Bil Tromsø
Spesial på Toyota Yaris
Toyota lanserer en ny utgave av Yaris med tilnavnet S Edition. Friskere utseende og mer utstyr skal gjøre den franskproduserte besteselgeren enda mer populær.
Godt hjulpet av insentiver i flere land vokste det såkalte B-segmentet, hvor Yaris etc. inngår, fra 21 til 23 prosent av det totale bilmarkedet i Europa. Der er det selvsagt viktig å være godt representert.
Yaris kom opprinnelig på markedet i 1999, mens dagens modell fulgte i 2005. Nå presenteres en spesialutgave av modellen som totalt er solgt i et antall av 2,2 millioner. Det tilsvarer hver fjerde Toyota solgt på vårt kontinent i perioden.
I Norge toppet i 2009 Yaris segmentet for småbiler foran Ford Fiesta og Hyundai i20.
Optimalisert
I fjor innførte Toyota sin Optimal Drive over hele produktlinjen – noe som medførte reduserte CO2-utslipp og lavere drivstoffkostnader for eierne.
Alle de tre motorene - 1,0 VVT-i, 1,33 Dual VVT-i og 1,4 D-4D - kan nå skryte av utslipp på under 120 g/km og snittforbruk på under halvliteren.
Mer utstyr
Nå lanseres Yaris S Edition som får små endringer i de myke delene av eksteriøret, tonede lykteglass, forkrommede dørhåndtak, nye aluminiumsfelger samt nye lakkfarger.
Innendørs omfatter det nye utstyret analoge instrumenter, perforert skinn på ratt og girkule og ny dekor. Utstyret innbefatter også tåkelys, BlueTooth og vinterdekk på alufelger.
Yaris S Edition er tilgjengelig fra denne måneden, og i følge informasjonssjef Espen Olsen hos Toyota Norge får kunden utstyr til en verdi av kr 21.000 for et pristillegg på 6.500 kroner.