-
Bilia Outlet Trondheim:
Operativ Plassjef, Bilia Outlet Trondheim
-
RSA:
Garanti- og reklamasjonsbehandler
-
Snap Drive Åsane:
Mekaniker
-
If Skadeforsikring:
Innkjøpsansvarlig
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Hadeland
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Grorud
-
RSA Bil Oslo:
Bilmekaniker/PKK-kontrollør - BYD Oslo
-
Opplysningsrådet for veitrafikken AS:
Salgskonsulent
-
Tromsø Billakkering AS:
Bilskadereparatør
-
Bilplaneten AS:
Mekaniker / Teknisk leder
-
Snap Drive Bergen:
Mekaniker
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Busland:
Oppretter / lakkerer til bussverksted på Ski
-
Bilia Norge AS:
Regionsjef Servicemarked, BMW & Mini
-
Bilia Skøyen:
Servicemarkedssjef, Bilia Skøyen
-
Snap Drive Åneby:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Kundemottaker / Takserer
-
Snap Drive:
Bilmekaniker / stedfortredende teamleder
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Citroën C4 Picasso priset
I november kommer nye Citroën C4 Picasso i salg, og prisene er nå klare.
Når Citroën lanserer den nye syvseters C4 Picasso har merket et bredt utvalg flerbruksbiler, fra Xsara Picasso via C4 Picasso til den rommelige C8. Femseteren Xsara Picasso selger fortsatt godt i de store markedene, mye takket være en gunstig pris.
C4 Picasso er en kompakt flerbruksbil i klasse med Volkswagen Touran, Opel Zafira, Toyota Verso, og Renault Grand Scenic. Det som særlig kjennetegner nykommeren C4 Picasso er den store frontruta, kalt Visiospace, som er strukket et stykke opp på taket. Sidestolpene foran er også utformet slik at sikten på skrått fremover er bedre enn hva som er vanlig i dagens biler.
En annen nyhet Citroën kommer med er en 6-trinns elektronisk styrt manuell gearkasse, som et alternativ til automatkasse. Når C4 Picasso kommer i salg i november er det som syvseter, en femseters versjon kommer senere. Modellen er inndelt i tre utstyrsnivåer.