-
Xpeng Motors (Norway) AS:
Customer Experience Manager
-
Helios Auto AS:
Support-medarbeider
-
Sulland Lier:
Mekaniker
-
Nokian Dekk AS:
Regionsansvarlig/selger – Innlandet
-
Nesbyen Auto AS:
Daglig leder - Nesbyen Auto
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Otta
-
AutoriaGruppen:
Salgssjef bruktbil
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
S. Rødsten Bilforretning AS:
Bilmekaniker
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Orkanger
-
Bilia Insignia:
Salgsdirektør, Bilia Insignia
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss, Lørenskog:
Mekaniker
-
Team Verksted AS:
Kundemottaker
-
Birger N. Haug AS:
Teknisk Leder
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
Fra Paris til Nordsløyfa
I Paris viser Renault sin helt nye Mégane som coupé og femdørs kombi. Men våre spionbilder avslører at en heftigere utgave er i støpeskjeen.
Umaskert
Carparazzi har nemlig sikret seg bilder av neste generasjon Renaultsport Mégane Coupé – den hissigste varianten i serien. Det kan man se av sentermontert eksosanlegg og kraftige Brembo bremser på bildene av den helt umaskerte bilen.
Denne modellen vil trolig debutere på vårens Paris-utstilling, men hva som sitter under panseret er foreløpig en godt bevart hemmelighet.
En 2-liters firer med i overkant av 200 hk er neppe noe dårlig tips. I motsetning til en del av sine konkurrenter innen Formel 1, er Renault flinke til å spille på sine assosiasjoner til motorsport.
Vi lot oss imponere av forrige generasjon Mégane Trophy da vi kjørte på spanske landeveier og bane for noen år siden, så dette kan nok bli en morsom bil.