-
Bilia X:
Regiondirektør XPENG i Bilia
-
Bertel O. Steen Lørenskog:
Commercial Incentive Manager
-
Møller Bil Minde:
Kundemottaker
-
Bilia Norge:
Plassjef, Bilia Insignia Bergen
-
RSA Deler og Tilbehør:
Koordinator dekk og felg - RSA Deler og Tilbehør
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger – RSA BIL Arendal
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør for Werksta Elverum
-
Snap Drive:
Mekaniker
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent til Norges største B2B bilauksjon
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Drammen:
Servicemarkedssjef - RSA Bil Drammen
-
Bertel O. Steen Lørenskog:
Key Account Manager Næringsalg
-
Snap Drive:
Teamleder
-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Snap Drive Kokstad:
Mekaniker
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Snap Drive:
Teamleder
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Nordland
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Østlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger Møre og Romsdal
-
Rodin & Co AS:
Selger Innlandet
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Nye modeller i kø
Vi har kjørt ny A3 denne uka, men Audi har flere spennende modeller på gang.
Først ut er 3-dørsutgaven av nye A3, men neste vår følger modellvarianten nordmenn flest foretrekker – Sportback. Fem dører og noen centimeter ekstra lengde gjør den til en praktisk småbil, stor nok for de fleste formål.
De neste årene følger flere A3-varianter. Snart er tiden moden for en ny cabriolet, og Audi har lovet at de vil lansere en sportslig sedan på samme basis. Den ble vist som konseptbil på Genève-utstillingen i 2011 og kan være på markedet innen 2014.
Allroad-konseptet startet basert på A6, men har også blitt overført til A4 og til en rekke andre modeller i VW-familien. Kanskje er tiden snart moden for at også A3 Sportback kommer i en røffere innpakning med villmarks-assosiasjoner.
Mens Audi starter med 3-dørsutgaven av A3, valgte hovedkonkurrent BMW å starte 1-serie med 5-dørsutgaven i fjor høst. Nå utvider de etter hvert programmet – 3-dørs kombi er lansert i vår.
Neste år følger trolig neste generasjon 1-serie coupé og cabriolet, og mye tyder på at BMW også vil prøve seg med en litt høyere modell, 1-serie GT, som skal konkurrere med modeller som Mercedes B-Klasse og VW Golf Plus.
Illustratørene hos Carparazzi bruker å ha godt grunnlag for sine manipulerte illustrasjoner.