-
Opplysningsrådet for veitrafikken AS:
Salgskonsulent
-
Tromsø Billakkering AS:
Bilskadereparatør
-
Bilplaneten AS:
Mekaniker / Teknisk leder
-
Snap Drive Bergen:
Mekaniker
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Busland:
Oppretter / lakkerer til bussverksted på Ski
-
Bilia Norge AS:
Regionsjef Servicemarked, BMW & Mini
-
Bilia Skøyen:
Servicemarkedssjef, Bilia Skøyen
-
Snap Drive Åneby:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Kundemottaker / Takserer
-
Snap Drive:
Bilmekaniker / stedfortredende teamleder
-
Polestar:
Ettermarkedsleder | Norge
-
Bilia X:
Regiondirektør XPENG i Bilia
-
Bertel O. Steen:
Commercial Incentive Manager
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør for Werksta Elverum
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
2001: Alfa Romeo 147
Fiat er et av de bilmerkene som er hyppigst representert på Årets Bil listen. Vi har alltid sagt at dersom Fiats salgsavdeling hadde vært like effektiv som Fiats presseavdeling, hadde italienerne hatt 117% markedsandel i Europa.
Nå er det selvfølgelig alt for tidlig å si noe om den nye Alfaen får like stor suksess på markedet som hos journalistene – her er det to fundamentalt forskjellige oppfatninger som avgjør hva som skal skje med en bil – men når 147 også mottar noe så Harry som Das Goldene Lenkrad fra en massesirkulasjonsavis som Bild am Sonntag, snakker vi om en drahjelp som er bortimot uvurderlig.
Denne bilen er Walter de Silvas siste arbeid for Milano-fabrikken. Han ble kjøpt over til Seat, det skal bli spennende å se om han klarer å skape tilsvarende juveler der.