-
RSA BIL Fredrikstad:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Fredrikstad
-
Autoringen AS:
Key Account Manager
-
RSA BIL Drammen:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Drammen
-
Sulland Bil Drammen:
Daglig Leder
-
Mobile AS:
Forhandlerutvikler servicemarked
-
Mobile AS:
Ambulerende kundemottager
-
RN Norge:
Warranty Specialist
-
RSA Bil Trondheim:
Bilselger - RSA Bil Trondheim
-
RSA Bil:
Mekaniker/tekniker - RSA BIL Trondheim
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
RSA BIL Kristiansand:
Servicerådgiver - RSA BIL Kristiansand
-
Motor Forum AS, Oslo:
Mekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo, Ryen Bruktbil:
Selger
-
RøhneSelmer AS:
Nybilselger – Privat og Næring
-
Bertel O. Steen Tønsberg:
Mekaniker/Tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Orkdal:
Biloppretter/Lakkerer
-
Viking Kontroll AS:
Leder drift og utvikling
-
Alt i Alt AS:
Bilmekaniker / Stedfortreder for Teknisk leder
-
Alt i Alt AS:
Teknisk Leder
-
Sekkingstad Bil AS:
Faglært bilmekaniker
-
RSA Bil Romerike:
Mekaniker/tekniker - RSA Bil Romerike
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
Subaru Norge AS:
Teknisk Trener & Teknisk Support
-
RøhneSelmer AS:
Nybilkoordinator
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Mekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Servicerådgiver
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger - RSA Bil Arendal
-
RSA Bil Oslo:
Mekaniker/tekniker - RSA Bil Oslo
-
Norwegian Mobility Group AS:
Leder for serviceskolen
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
RSA:
Forhandlerkonsulent - RSA Deler og Tilbehør
-
Toyota Haugesund AS:
Salgssjef
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
Knallhelg for Dennis Hauger
Denne helgen stemte det meste for Dennis Hauger i det italienske Formel 4-mesterskapet, og han fikk nesten maksimal uttelling.
Den andre helgen i det italienske mesterskapet ble kjørt på Misano-banen, og den norske 16-åringen var rask fra første frie trening. Han gjorde det også bra i kvalifiseringen og sikret seg startspor tre og to i de to første løpene.
Også denne helgen har det vært skiftende værforhold i Italia, og da tredje løp skulle starte søndag ettermiddag var det så lugubre forhold at løpsledelsen besluttet å kansellere etter et par runder bak Safety Car.
I lørdagens løp hadde Dennis startspor tre men klatre å avansere til andreplass.
– Jeg syns løpet gikk bra under de vanskelige forholdene, sier Dennis som selvsagt var enda mer fornøyd etter søndagens seier.
– Dagens seier smakte virkelig godt. Fra startspor to ble jeg presset ut på gresset og ramlet til tredjeplass, men etter et par runder var jeg oppe på andre igjen, forteller han.
– Vi kjørte på regndekk mens banen var i ferd med å tørke opp, men jeg holdt hodet kaldt og klarte å unngå feil. Jeg måtte vente på muligheten til å ta ledelsen, men på nest siste runde bremset jeg sent i første sving og klarte å komme meg i tet.
Den posisjonen holdt Dennis frem til målgang, og med helgens resultater avanserte han til andreplass i mesterskapet.
– Nå er vi tilbake på sporet. Det er her vi skal være en normal helg, konkluderer den sindige 16-åringen.
Nå tar det italienske mesterskapet en lang pause, men allerede om tre uker skal Dennis kjøres sin andre løpshelg i det tyske mesterskapet.