-
Bilia Norge AS:
Regionsjef Servicemarked, BMW & Mini
-
Bilia Skøyen:
Servicemarkedssjef, Bilia Skøyen
-
Snap Drive Åneby:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Kundemottaker / Takserer
-
Snap Drive:
Bilmekaniker / stedfortredende teamleder
-
Polestar:
Ettermarkedsleder | Norge
-
Solid Försäkring:
Selger Bilgaranti
-
Team Verksted AS:
Formann
-
Bilia X:
Regiondirektør XPENG i Bilia
-
Bertel O. Steen:
Commercial Incentive Manager
-
RSA Deler og Tilbehør:
Koordinator dekk og felg - RSA Deler og Tilbehør
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger – RSA BIL Arendal
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør for Werksta Elverum
-
Snap Drive:
Mekaniker
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent til Norges største B2B bilauksjon
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
RSA Bil Drammen:
Servicemarkedssjef - RSA Bil Drammen
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Ny Aveo, men ikke til Norge
Chevrolet lanserte sin nye Aveo på Frankfurt-utstillingen i høst. Noen måneder senere står den i Detroit. Men i Norge er det ingen planer om å markedsføre den kompakte sedanen.
Den nye modellen er sedan-utgaven av Kalos. Små sedaner er ingen statistikk-toppere i Norge, og derfor har importøren like godt besluttet å ikke innlemme Aveo i sitt produktspekter, men i stedet konsentrere innsatsen om Nubira, Lacetti, Matiz og Kalos.
Aveo presenteres med to alternative motorer på 1,2 og 1,4 liter. Strategiske mål er 4,31 x 1,71 x 1,50 meter (LxBxH), og de landene som velger å selge bilen, får leveranser fra våren 2006. Listen over standardutstyr inkluderer bl.a. klimaanlegg, elektriske vindusheiser, elektrisk betjente speil og fjernstyrt sentrallås.