-
DNB Finans AS:
Logistikkmedarbeider i Autolease Norge
-
Møller Bil Larvik:
Produksjonsleder
-
Møller Bil Hvam:
Nybilselger Volkswagen personbil
-
Norsk Scania:
Selger Scania Bruktbil
-
Norsk Scania:
Lastebil Utleiekonsulent
-
Møller Bil Ensjø:
Deleselger
-
Toyota Haugesund AS:
Ettermarkedsleder
-
Møller Bil Minde:
Mekaniker/Tekniker
-
Autoria bil AS Avd Kolbotn:
Markedssjef
-
Møller Bil Hvam:
Produksjonsleder nyttekjøretøyverksted
-
BMW Group Norge:
BMW Technical Support Expert
-
RSA Bil Drammen:
Bilpleier - RSA Bil Drammen
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
BilXtra Skøyen:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
RSA BIL Arendal:
Bilpleier - RSA BIL Arendal
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
MECA Bilverksted, Sandnes:
Bilmekaniker
-
MECA Bilverksted, Bryne:
Bilmekaniker
-
Toyota Haugesund AS:
Bilmekaniker, fagtekniker og hjelpearbeider
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
Siste gamle Mini cabrio
Mini setter verdensrekord i å resirkulere den gamle utgaven - selv etter at den nye er presentert.
I Paris presenterte Mini seg i den nye utgaven. Men i en periode skal jo fremdeles den gamle modellen også selges. Noe som selskapet utnytter til siste trevl. For når de nå skal presentere sin Sidewalk, en ny cabriolet, på bilutstillingen i Detroit, viser det seg altså at det er den gamle modellen som fremdeles danner grunnlaget.
Og dette er altså ikke en gang en munter konseptbil, men en produksjonsmodell som skal være ute hos forhandlerne i løpet av april. Den føyer seg dermed inn i serien av spesielle opplag av førsteutgaven som Mini One Seven, Cooper Park Lane og Cooper S Checkmate som har funnet nesten 10.000 nye eiere i år, bare i England.
Sidewalk følger den samme oppskriften, med spesielle farger og interiører, med en del elektronikk som ellers er ekstrautstyr. Den leveres med drivlinje fra enten Cooper eller Cooper S, da med 6 trinn, og med såpass mye ekstra utstyr at fabrikken sier at dersom du skulle kjøpe en vanlig convertible med alt Sidewalk-stashet, ville du ende med en pris 25% over Sidewalk.
Ikke et ord om når den nye utgaven skal komme med en taket-ned utgave. Foran seg i løypa har den jo også en Traveller.