-
RSA Bil Kristiansand:
Bilselger - RSA BIL Kristiansand
-
RSA Bil Arendal:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Arendal
-
Team Verksted AS:
Varebil og lastebil mekaniker
-
Team Verksted AS:
Lakkerer Trondheim
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss AS:
Mekaniker
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Hagen Bil AS:
Delemedarbeider
-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilmekaniker/PPK-kontrollør
-
Motorpool Handel AS:
Regnskaps- og økonomimedarbeider
-
Møller Bil Oslo Vest:
Produksjonsleder
-
Norsk Scania:
Selger Scania Bruktbil
-
Norsk Scania:
Lastebil Utleiekonsulent
-
Toyota Haugesund AS:
Ettermarkedsleder
-
BMW Group Norge:
BMW Technical Support Expert
-
RSA Bil Drammen:
Bilpleier - RSA Bil Drammen
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
BilXtra Skøyen:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
RS4 i nye innpakninger
Vi hadde en opplevelsesrik dag med Audi RS4 sedan på Gotlands Ring sist høst. Det skal derfor ikke mye overtaling til for å få oss bak rattet på de nye modellvariantene som nå lanseres.
Mens sedanen var først ut, er det Cabriolet- og Avant-utgavene som nå melder sin ankomst i Genève. Førstnevnte får et begrenset salg på våre breddegrader, men en RS4 stasjonsvogn vil nok ha en vesentlig bredere appell. Begge er utstyrt med V8 motor som lar deg føre turtallsnåla helt opp til 8.250 omdreininger.
Volum = moment
Med et slagvolum på 4,2 liter har RS4-motoren 420 hk og et maks dreiemoment på 430 Nm ved 5.500 omdreininger. Av momentet er minst 90 prosent til stede i hele området mellom 2.250 og 7.600 omdreininger. Null til hundre kan foretas på under fem sekunder for alle karosserivarianter mens toppfarten er elektronisk begrenset til 250 km/t.
Chassis og bremser står i stil til den kraftige motoren, og i sum gjør dette RS4-variantene til praktiske hverdagsbiler med ytelser mange rendyrkede sportsbiler vil misunne dem.
Audi RS4 Avant og Cabriolet kommer til Norge på sommeren. Dermed er de klare for å møte nye M3-modeller fra BMW når disse måtte innfinne seg.