-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Motor Forum AS Bergen:
Ettermarkedsleder
-
Motor Forum AS Telemark:
Regnskapsansvarlig
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Lørenskog
-
Toyota Asker og Bærum:
Handover / produktspesialist
-
Solaris Norge A/S:
Mekaniker til tungbil, buss søkes
-
Flex1One AS:
Driftsansvarlig
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Steinkjer
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Sales Consultant
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilskadereparatør
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Salgssjef Volvo Car Ryen
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Team Verksted AS:
Delelager/kundemottak
-
Autoringen Oslo AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS, Oslo:
Teamleder Verksted
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Nybilselger
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Hyundai Motor Norway:
Service Enigneer
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
Historisk prestasjon av Dennis Olsen
Dennis Olsen sikret seg i dag totalseieren i Porsche Carrera Cup Deutschland. Dette er en av de største prestasjoner en norsk bilsportutøver har oppnådd noensinne. Og ennå har vi mer i vente.
Nivået i den tyske Porsche-cupen er skyhøyt, så når Dennis sikrer seg totalseier i cupen mens det fortsatt gjenstår ett løp, er det en prestasjon som mangler sidestykke innen norsk baneracing.
Før dagens løp hadde Dennis en ledelse på 13 poeng til nærmeste utfordrer, Nick Yelloly fra Storbritannia. Gjennom sesongen har Dennis vunnet seks løp og stått på pallen ytterligere fem ganger. Kun to ganger har han vært utenfor pallen.
Til dagens løp hadde Dennis sikret seg startspor to bak rutinerte Christian Engelhardt mens Yelloly hadde startspor seks.
Dennis kjempet seg opp til ledelse på første runde mens Yelloly tok seg opp til femteplass. Briten ble imidlertid straffet med en ”Drive Through” og måtte loffe gjennom pitlane i rolig tempo etter å ha kjørt en konkurrent av banen i første runde.
Dermed ramlet briten ned til en 16. plass og måtte jobbe seg oppover i feltet igjen. Dennis ble passert av Engelhardt midtveis i løpet, men en andreplass holdt likevel til at han sikret seg seier i cupen før søndagens løp. Yelloly ble nummer 13.
– Det er utrolig deilig å ha sikret seieren allerede i dag. Nå skal jeg bare nyte løpet i morgen, sier Dennis Olsen.
Den andre norske deltageren i cupen, Marius Nakken, kvalifiserte seg til startspor 16 i begge løpene etter å ha fått de beste tidene strøket på grunn av såkalt ”track limit”. Han ble nummer 14 i dagens løp.
Dennis Olsen kan også vinne den internasjonale Porsche Supercup som har enda mer prestisje enn den tyske cupen. Der ligger han på andreplass, kun tre poeng bak ledende Michael Ammermüller før de to avsluttende løpene i Mexico om to uker.