-
Brennes Auto Moss AS:
Bilmekaniker
-
DNB Bank ASA:
Sales Manager
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS Bergen:
Ettermarkedsleder
-
Motor Forum AS Telemark:
Regnskapsansvarlig
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Lørenskog
-
Toyota Asker og Bærum:
Handover / produktspesialist
-
Solaris Norge A/S:
Mekaniker til tungbil, buss søkes
-
Flex1One AS:
Driftsansvarlig
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Steinkjer
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Sales Consultant
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilskadereparatør
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Salgssjef Volvo Car Ryen
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Autoringen Oslo AS:
Takstmann
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
Verdensdebut, nok en gang
Hvis du var i Genève, og trodde du overvar verdensdebuten av Aston Martin One-77, tok du grundig feil. Men i helgen er den endelige bilen vist. Den ble satt stor pris på.
LES OM ASTON MARTINS AKTIVITETER I GENÈVE
Det var på Concorso dEleganze, i dylliske omgivelser ved Como-sjøen, at Aston Martins råeste sportsbil noensinne, hadde sin offisielle verdensdebut. Og det gikk ikke upåaktet hen – den vant hedersprisen Concorso dEleganza Design Award for Concept Cars and Prototypes.
Det var nemlig den første fullt ferdige håndbygde bilen som sto i rampelyset nå. Og da de mange gjestene skulle si hva de mente om utstillingsobjektene i helgen, gikk ikke uventet Aston Martin-modellen til topps, med over 30 prosent av stemmene.
På øverste hylle
Modellen som ble vist nå var fullt kjørbar, med håndsnekret og -sydd interiør.
One-77 blir Aston Martins toppmodell, og det betyr at den skal konkurrere med modeller som Ferrari Enzo og Bugatti Veyron.
For en prislapp på 1,2 millioner pund (i England) får du et karbonfiber chassis kledd med håndpressede aluminiumsplater og hjuloppheng utviklet på racerbanen. Totalt veier ikke bilen mer enn ca halvannet tonn.
Motoren er en 7,3-liters V12 utviklet fra Astons eksisterende 6,0-liter. Den skal yte over 700 hk, tilstrekkelig for en toppfart på 320 km/t og en null-til-hundre-tid på 3,5 sekund.