-
Brennes Auto Moss AS:
Bilmekaniker
-
DNB Bank ASA:
Sales Manager
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS Bergen:
Ettermarkedsleder
-
Motor Forum AS Telemark:
Regnskapsansvarlig
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Lørenskog
-
Toyota Asker og Bærum:
Handover / produktspesialist
-
Solaris Norge A/S:
Mekaniker til tungbil, buss søkes
-
Flex1One AS:
Driftsansvarlig
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Steinkjer
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Sales Consultant
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilskadereparatør
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Salgssjef Volvo Car Ryen
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Autoringen Oslo AS:
Takstmann
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
Peugeot går av veien
De har så vidt fått nye 508 på veien, men allerede nå planlegger Peugeot en utenfor-veien-utgave av sin store stasjonsvogn.
Subaru og Volvo var vel de første som testet ut denne nisjen:
Man tar en stasjonsvogn med firehjulsdrift fra samlebåndet, gir den litt ekstra bakkeklaring og monterer skliplater, sideskjørt og plastdetaljer som gir inntrykk av at her har man noe som kan kjøre utenfor allfarvei.
Så kom Audi på banen med sin Allroad og Skoda med sin Scout. Og for å møte et publikum som sier ja takk til et røft utseende, men gir blaffen i firehjulsdrift, har Volvo også lansert en XC70 som kun trekker på forhjulene.
Nå ser det ut som Peugeot vil ha en andel av dette markedet. Denne umaskerte bilen er knipset under testing i kalde omgivelser.
Selv om den ser ut som en vanlig 508 SW, har den høyere bakkeklaring. Legg på noen detaljer i plast, og vips, så har du en utfordrer til tøffingene fra nevnte konkurrenter.
LES: Vår første prøvekjøring av 508
Forhjulsdrift blir nok standard her, men Peugeot har jo også sitt eminente HYbrid4 for de som ønsker drift på alle hjul.
LES OGSÅ: Dieselhybriden er her
Regn med at den nye modellen lanseres på høstens store bilutstilling i Frankfurt og at den er på markedet innen et år.