-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Nokian Dekk AS:
Regionsansvarlig/selger Midt-Norge
-
Snap Drive Kokstad:
Mekaniker
-
RSA:
Salgs- og forhandlerkoordinator - RSA
-
Norges Bilbransjeforbund (NBF):
Områdeleder Bransje- og medlemsservice
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Snap Drive:
Teamleder
-
RSA Bil Fredrikstad:
Bilselger - RSA BIL Fredrikstad
-
RSA Bil Forus:
Bilselger - RSA BIL Forus
-
Snap Drive Bergen Sentrum:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Åsane
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Nordland
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Østlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger Møre og Romsdal
-
Rodin & Co AS:
Selger Innlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger kundeservice
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Grorud
-
Werksta Norge:
Kundemottaker og Takserer for Werksta Grorud
-
Sulland Lier:
Servicemarkedsleder
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Haugesund
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Bodø
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Stavanger
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Tromsø
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Andreas Mikkelsen i tetfight
Andreas Mikkelsen stortrives med duellen han har med Sebastien Ogier i kampen om andreplassen i VM-runden i Tyskland. – Jeg håper det fortsetter til siste etappe, sier han.
Det norske rallyesset har tilrevet seg et forsprang på 8,2 sekunder til Sebastien Ogier i kampen om andreplassen i Rally Tyskland. Ott Tänak i Ford ser ut til å kontrollere inn mot seier, for estlenderen har 21,4 sekunder å gå på ned til Andreas.
– Jeg konsentrerer meg om å holde Seb (Ogier) bak meg. Tänak blir det vanskelig å gjøre noe med, erkjenner han.
I fjor var Andreas teamkamerat med Sebastien Ogier – verdensmester de fire siste årene – i Volkswagen Motorsport. De to kjenner hverandre veldig godt, og nordmannen liker å bli jaget av franskmannen. Han legger ikke skjul på at han trives godt med slike dueller.
– Jeg tror både Seb og jeg presser maksimalt – jeg har i hvert fall gjort det. Jeg liker fighten og håper den vedvarer til siste etappe i morgen. Det hadde vært kult, sier Andreas Mikkelsen.
Sammen med kartleser Anders Jæger kjører han sin tredje VM-runde, den første på asfalt, for Citroën Total Abu Dhabi WRT, som hentet inn nordmannen etter en skuffende første halvdel på sesongen.
I sitt første asfaltløp for det franske teamet er han i ferd med å sørge for at de får sin andre pallplass denne sesongen.
Citroën-føreren spår at morgendagens fire avsluttende etapper ikke blir like vanskelige som hva de har vært gjennom de to siste dagene.
– Å ha 8,2 sekunder til gode på Seb lover godt for morgendagen. Det er ikke så vanskelige etapper som gjenstår, selv om det fortsatt er mulig å rote det til for seg selv. Men med normal kjøring bør dette gå, sier han.