-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Møller Bil Fellesfunksjoner avd. Logistikk:
Takserer brukte biler
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Møller Bil Sandefjord:
Serviceleder / Kundemottaker
-
Autoringen AS:
Selger – Autoringen
-
Autoringen AS:
Auksjonsstøtte - Autoringen
-
AutoMester AS:
Kjedekonsulent
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Kristiansand
-
Team Verksted AS:
Delelagersjef Team Verksted Ålesund
-
DNB Bank ASA Norway Branch:
Sales Manager - Vestfold, Telemark/Buskerud
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør / Oppretter
-
Man Truck & Bus Norge AS:
Selger lastebil
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Moss To-Takt AS:
Bilmekaniker / tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Asker og Bærum:
Bilmekaniker/tekniker
-
Autoringen Ski AS:
Plassjef – Autoringen Ski
-
Toyota Bilia AS:
Regionsjef Servicemarked
-
Mobile Åsane AS:
Servicemarkedssjef
-
Bil i Nord:
Volvo-mekaniker
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
-
Jæger Automobil AS:
Bilskadetakserer
Oslo Motor Show
Aston Martin Valkyrie 002 i Norge
Det er nå bare fem døgn igjen til denne fartsmaskinen avdukes på Oslo Motor Show. 002, baneversjonen av Aston Martin Valkyrie møter du sammen med gateversjonen 001 på BilAutofils stand.
Joda, Aston Martin Valkyrie er spesiell og ikke minst spesielt rask. Men om gateversjonen skiller seg ut fra det meste av heftige kjøretøyer som ruller i trafikken, og særlig i Monaco hvor bilens eier, superbil- og Oslo Motor Show-entusiast Arne Fredly holder hus, er baneversjonen hakket mer aggressiv og ikke minst lettere.
Borte er vektdrivere som klimaanlegg, infotainmentsystemet og «bagasjerom» foran med dekkreparasjonssett. Videospeilene er erstattet av tradisjonelle speil, finnen over motordekselet er vesentlig større, og det samme med hekkvingen og diffuseren, alt for å presse bilen mot 3,3 g i svinger og 3,5 g ved oppbremsing.
Motoren, 6,5 liters V12 er i basis den samme, men med høyere effekt enn de 1014 hk motoren i utgangspunktet yter (uten elhjelp) med nåla opp mot rødmerkingen på 11.100 o/min.
Der Valkyrie AM-RB 001 produseres i 150 eksemplarer, stoppet volumet på 40 av AM-RB 002. Bilen er bygget av Red Bull.