-
Helios Auto AS:
Support-medarbeider
-
Sulland Lier:
Mekaniker
-
Nokian Dekk AS:
Regionsansvarlig/selger – Innlandet
-
Nesbyen Auto AS:
Daglig leder - Nesbyen Auto
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Otta
-
AutoriaGruppen:
Salgssjef bruktbil
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
S. Rødsten Bilforretning AS:
Bilmekaniker
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Orkanger
-
Bilia Insignia:
Salgsdirektør, Bilia Insignia
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss, Lørenskog:
Mekaniker
-
Team Verksted AS:
Kundemottaker
-
Birger N. Haug AS:
Teknisk Leder
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
Spesial på Boxster
Porsche er godt i gang med utviklingen av neste generasjon Boxster. Men ennå ser de muligheter for å melke mer ut av dagens modell.
Det er gått et par måneder siden vi lot oss imponere over kjøreegenskapene i en ansiktsløftet Boxster S på svingete veier på Sardinia.
LES VÅRE INNTRYKK AV BILEN HER
Vi vet også at Porsche er i ferd med å teste en ny generasjon Boxster som skal på markedet i løpet av et par år. Men innen den tid ser sportsbilprodusenten muligheter for å få mer uttelling på dagens modell. Og da lager man en spesialbil i begrenset opplag.
En Speedster, som avbildet her, er en oppskrift Porsche har benyttet for å lage varianter på 911-modeller opp gjennom årene. Metallet er stort sett det samme som i en vanlig Boxster, men den gjøres enda mer sportslig gjennom en lavere frontrute, en endret kalesje og – viktigst av alt – en elegant pukkel bak hvert av setene.
Motoren er trolig den samme som i Boxster S, men muligens har ingeniørene greid å trylle frem noen flere enn de 310 originale hestene. Innen året er omme bør vi vel forvente å se noe mer konkret om denne morsomme spesialmodellen.