-
DNB Finans AS:
Key account manager
-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Nokian Dekk AS:
Regionsansvarlig/selger Midt-Norge
-
Snap Drive Kokstad:
Mekaniker
-
RSA:
Salgs- og forhandlerkoordinator - RSA
-
Norges Bilbransjeforbund (NBF):
Områdeleder Bransje- og medlemsservice
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Snap Drive:
Teamleder
-
RSA Bil Fredrikstad:
Bilselger - RSA BIL Fredrikstad
-
RSA Bil Forus:
Bilselger - RSA BIL Forus
-
Snap Drive Bergen Sentrum:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Åsane
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Nordland
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Østlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger Møre og Romsdal
-
Rodin & Co AS:
Selger Innlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger kundeservice
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Grorud
-
Werksta Norge:
Kundemottaker og Takserer for Werksta Grorud
-
Sulland Lier:
Servicemarkedsleder
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Haugesund
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Bodø
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Stavanger
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Tromsø
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Lexus-nytt til Frankfurt
Vi har fortalt hva Toyota skal vise i Frankfurt, men også Lexus har mange spennende nyheter.
Det knyter seg mest spenning til den nye småbilen Toyotas luksusmerke skal vise. LF-Ch er en fullhybrid 5-dørs småbil, ikke ulik BMW 1-serie og Audi A3 i størrelse.
Lexus understreker at de er eneste merke med en serie hybridbiler, og med unntak av IS kan jo hele modellrekken leveres med hybride drivlinjer.
LF-Ch kan kjøres helt utslippsfritt over kortere avstander, en fordel for en urban kompaktbil som dermed kan hamle opp med lokale restriksjoner som rushtidsavgifter og bomringer.
SAMLEARTIKKEL: ALT FRA FRANKFURT
Oppdatert luksus
Luksuriøse Lexus LS får en lettere ansiktsløfting. Det innebærer endringer i eksteriør og interiør. En del utstyr er oppgradert, og det samme skal gjelde setene og limousinens kjøreegenskaper.
Endringene vil også omfatte hybridmodellen, LS 600h, og det kan jo være fornuftig når både Mercedes og BMW er på gang med sine hybridmodeller.
Vi har kjørt Mercedes S 400 Hybrid
2010-utgavene av GS-modellene vises også i modifiserte utgaver. Det skal blant annet innebære økt sikkerhet og nye eksteriør- og interiørfarger.
GS 450h får enda tydeligere status som seriens fullhybride flaggskip gjennom flere stylingdetaljer. Den foreløpig eneste hybriden i sitt segment, får blant annet nye tilbud med hensyn til audio- og navigasjonssystemer.
Til IS-modellene lanseres en F-Sport tilbehørspakke og en ny serie underholdnings- og navigasjonsutstyr. Den potente toppmodellen, IS-F, kan på oppfordring utstyres med differensialbrems fra fabrikk.
SAMLEARTIKKEL: ALT FRA FRANKFURT