-
Xpeng Motors (Norway) AS:
Regional Ettermarkedsleder
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
Bilia Drammen:
Bilmekaniker, Volvo/ Xpeng Drammen
-
Bilia Norge:
Bilmekaniker, BMW Skøyen
-
Tryg:
Salgssjef Bilkanalen Enter og Tryg Forsikring
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
DNB Bank ASA:
Bruktbilselger
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Brennes Auto Moss AS:
Bilmekaniker
-
DNB Bank ASA:
Sales Manager
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
Dropper Maybach
Daimler har besluttet å droppe Maybach som eget merke, og i stedet sette inn ekstra ressurser på å markedsføre Mercedes S-Klasse.

- Vi besluttet å satse på Mercedes og droppe Maybach fra 2013, når neste generasjon S-Klasse lanseres, sier en talsmann for Daimler til Automotive News Europe.
Daimler har aldri tjent penger på Maybach, og de har heller aldri oppnådd tilsvarende salgstall som merkene de skulle konkurrere mot – BMW-eide Rolls-Royce og Volkswagen-eide Bentley.
I stedet for å lage egne Maybach-versjoner vil Daimler heller doble antall modeller i nye Mercedes S-Klasse fra 2014 for å stille sterkere i konkurransen med BMW.
Målet er å selge et femsifret antall S-Klasse i året, og det må til for å utfordre BMW som verdens største produsent av luksusbiler.