-
Toyota Haugesund AS:
Bilmekaniker, fagtekniker og hjelpearbeider
-
Sulland Auto Harstad:
Servicemarkedsleder
-
Fremtind:
Avdelingsleder Takst Motor
-
If Forsikring (If Skadeforsikring):
Salgs- og markedssjef
-
AutoFrakt AS:
Daglig leder til AutoFrakt AS
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Jaren
-
Møller Bil Trondheim:
Audi Nybilselger
-
Norsk Scania:
Fleet Manager Demo
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Gulskogen
-
Norsk Scania:
Fleet Sales Manager
-
Norsk Scania:
Area Sales Manager
-
Team Verksted AS:
Mekaniker og lærling
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør for Werksta Hadeland
-
AutoIn Bilskade AS:
Takstmann - Bærum
-
AutoIn Bilskade AS:
Biloppretter / Bilskadereparatør Oslo
-
AutoIn Bilskade AS:
Biloppretter/Teknisk leder – Alnabru
-
Werksta Norge AS:
Biloppretter/ Mekaniker for Werksta Nesbyen
-
Team Verksted AS:
Delelager/kundemottak
-
Porsche Center Gardermoen:
Selger
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Romerike
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Grorud
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Alta
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Gol
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Dekkmesteren Holmlia:
Verkstedsmedarbeider
-
Dekkmesteren Holmlia:
Servicerådgiver/Kundemottaker
-
Bertel O. Steen Detalj AS:
Innkjøper Bruktbil
-
Bertel O. Steen Lørenskog AS :
Mekaniker/Tekniker
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Snap Drive Sluppen:
Bilmekaniker
-
Bilbutikk1 AS:
Servicetekniker
-
BilXtra Skøyen AS, avd. Moss:
Teknisk leder
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
Mazda-fristelse til Goodwood
Til helgen er det duket for Goodwood Festival of Speed. Mazda er på plass med et spennende konsept for å friste MX-5-fans.
Det er en “street legal” Mazda MX-5 GT Concept den japanske produsenten skal vise på festivalen som pågår i helgen 28. juni til 1. juli.
Bilen, som er bygget av racing-spesialistene hos Jota Sport, har en 2-liters sugemotor med hele 205 hestekrefter koblet til en standard 6-trinns girkasse.
Hjulopphenget er modifisert for sportslige ytelser, og er justerbart for å kunne tilpasses forskjellige baner. Aerodynamiske hjelpemidler består av en frontsplitter, en diffuser og en hekkspoiler plassert på koffertlokket.
Eksosen passerer gjennom et sportsanlegg med et sentralt plassert enderør for bedre effekt og - ikke minst - et herlig lydbilde.
Recaro har levert sportssetene og mange detaljer i interiøret er byttet ut med biter i karbonfiber for å redusere vekten.
For kunder som ønsker å bruke den på bane, leveres den med slicks og veltebur lakkert i bilens farge.
Mazda stiller også til start i bakkeløpet på Goodwood med det de betegner som verdens raskest og kraftigste MX-5 (joda, her vet jeg det fins MX-5-fans som vil protestere). Jota Sport Mazda MX-5 GT4 deltar i det britiske GT-mesterskapet.
Bilen tok en tredjeplass på Brands Hatch sist helg, hvor den sloss mot langt dyrere og kraftigere biler fra Lotus, Aston Martin, Ginetta og Ferrari. MX-5 GT har en toppfart på 260 km/t og gjør null til hundre på tre sekunder.
Vi er til stede på Goodwood Festival kommende helg, og lover en fyldig dekning fra arrangementet her på BilNorge.no.