-
DNB Finans AS:
Key account manager
-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Nokian Dekk AS:
Regionsansvarlig/selger Midt-Norge
-
Snap Drive Kokstad:
Mekaniker
-
RSA:
Salgs- og forhandlerkoordinator - RSA
-
Norges Bilbransjeforbund (NBF):
Områdeleder Bransje- og medlemsservice
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Snap Drive:
Teamleder
-
RSA Bil Fredrikstad:
Bilselger - RSA BIL Fredrikstad
-
RSA Bil Forus:
Bilselger - RSA BIL Forus
-
Snap Drive Bergen Sentrum:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Åsane
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Nordland
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Østlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger Møre og Romsdal
-
Rodin & Co AS:
Selger Innlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger kundeservice
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Grorud
-
Werksta Norge:
Kundemottaker og Takserer for Werksta Grorud
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Haugesund
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Bodø
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Stavanger
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Tromsø
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Full fart på Rudskogen
Årets motorfestival på Rudskogen foregikk nå i helgen. Ferraris testsjåfør, Marc Gene, var imponert over hva de har fått til "midt i skogen".
Det lukter mye bensin og mye gummi når biler og motorsykler i alle varianter dukker opp på Rudskogen for å vise seg frem en hel helg. For mange var kanskje høydepunktet å se Marc Gene kjøre en Ferrari F1-bil, men også andre hadde mye fint å vise frem.
Marc Gene la ingenting i mellom, og ga full pinne foran et entusiastisk publikum. Etter kjøringen på lørdag hadde han allerede gjort seg opp noen meninger om festivalen.
- Det er unikt å samle så mange grener i motorsporten på et sted, skrøt han. Publikum fikk også lovord fra spanjolen:
- Publikum smiler, vinker, herlig!
Ferrari er med på kun fire slike oppvisnings-arrangementer i året, så at Rudskogen klarte å lokke Formel 1-bilen hit, er ganske spesielt. Gene visste ikke helt hva han gikk til når han kom, blant annet var dette hans første gang i Norge, men syns selve banen var imponerende.
- Man ser ikke slike baner lengre. Den er utfordrende, og har alle elementer som skal til. Den er ikke så lang, men kompenseres med høydeforskjellene og det andre. Og så er det spesielt at alt er så tett på. Skogen, publikum.
- Jeg hadde sett banen på et videoopptak, men jeg ble likevel imponert når jeg kom hit selv.