-
Team Verksted AS:
Lakkerer Trondheim
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss AS:
Mekaniker
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Hagen Bil AS:
Delemedarbeider
-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Carstore:
Salgsleder
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilmekaniker/PPK-kontrollør
-
Motorpool Handel AS:
Regnskaps- og økonomimedarbeider
-
Møller Bil Oslo Vest:
Produksjonsleder
-
DNB Finans AS:
Logistikkmedarbeider i Autolease Norge
-
Møller Bil Larvik:
Produksjonsleder
-
Møller Bil Hvam:
Nybilselger Volkswagen personbil
-
Norsk Scania:
Selger Scania Bruktbil
-
Norsk Scania:
Lastebil Utleiekonsulent
-
Toyota Haugesund AS:
Ettermarkedsleder
-
Møller Bil Minde:
Mekaniker/Tekniker
-
BMW Group Norge:
BMW Technical Support Expert
-
RSA Bil Drammen:
Bilpleier - RSA Bil Drammen
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
BilXtra Skøyen:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
MECA Bilverksted, Sandnes:
Bilmekaniker
-
MECA Bilverksted, Bryne:
Bilmekaniker
-
Toyota Haugesund AS:
Bilmekaniker, fagtekniker og hjelpearbeider
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
Stenshorne kjører rally i Sverige
Rallykjøreren Martin Stenshorne er fryktelig sugen på å vinne sitt første NM-gull. Neste helg kjøres den 5. NM-runden i Larvik. Fredag og lørdag tester han og kartleser Ola Fløene NM-formen i Sverige i sin Subaru Impreza WRX.
- Jeg reiser ikke til Sverige for å vinne. Det viktigste er å få testet oppsettet på bilen foran Larvik. Overgangen fra grus til asfalt er stor, derfor har vi måttet justere det meste på bilen. Vi prøver noe helt nytt, som jeg håper vil fungere perfekt. Vi skal være best mulig forberedt når vi kommer til start i Larvik. Jeg har fryktelig lyst til å vinne der nede. Veiene er utrolig gromme, sier 25-åringen som for øyeblikket ligger på andreplass i gruppe N - bak Petter Solbergs samboer Pernilla Walfridsson.
Martin Stenshorne har 12 års erfaring fra gokart og asfaltracing og regnes som en av Norges få spesialister på asfalt. På grusveiene i Trøndelag måtte han se seg slått av Pernilla Walfridsson med 11 sekunder. Nå er han ute etter revansje.
- Pernilla kjørte utrolig bra i Trøndelag og tok 15 sekunder allerede på den første etappen. Jeg er litt treg om morgenen. Det er et problem, men jeg jobber med saken. Jeg har nå lagt inn en liten treningsøkt før jeg setter meg i bilen, sier Martin som håper å få gnidd sukaten ut av øynene litt tidligere denne gang.
- Å vinne NM har vært målet mitt hele sesongen. En seier i Larvik betyr at vi overtar ledelsen i NM foran den avsluttende NM-runden på Rally Hedemarken. Det vil passe meg perfekt, sier Martin Stenshorne.