-
Brennes Auto Moss AS:
Bilmekaniker
-
DNB Bank ASA:
Sales Manager
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS Bergen:
Ettermarkedsleder
-
Motor Forum AS Telemark:
Regnskapsansvarlig
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Lørenskog
-
Toyota Asker og Bærum:
Handover / produktspesialist
-
Solaris Norge A/S:
Mekaniker til tungbil, buss søkes
-
Flex1One AS:
Driftsansvarlig
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Steinkjer
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Sales Consultant
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilskadereparatør
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Salgssjef Volvo Car Ryen
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Autoringen Oslo AS:
Takstmann
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
Cadillacs kompakte håp
Cadillac har røpet at de har en kompakt modell under utvikling. Nå har vi sikret oss ferske spionbilder av bilen.
Selv om det amerikanske luksusmerket viste en gedigen cabriolet i Frankfurt nylig, har de også mer folkelige modeller i pipelinen. Bilen med kodenavn ATS skal på markedet i 2013, og da er det på høy tid med tester i hverdagslige omgivelser.
Cadillac har sagt at bilen blir en lillebror til deres populære CTS, og basert på disse bildene ser det ut til å være en bra beskrivelse. Legg spesielt merke til den coupé-aktige bakstussen.
CTS leveres i tre forskjellige karosseriformer, som sedan, coupé og stasjonsvogn. Dessuten leveres den med alt fra moderate V6-motorer til kompressormatede V8’ere.
LES OGSÅ: 3-dørs kruttønne
ATS kommer først som sedan, men dersom denne oppnår ønsket suksess er det ikke umulig at andre varianter vil følge.
Motorutvalget vil trolig starte med en firesylindret turbomotor, mens de som setter større krav til ytelser kan få tilbud om en 3,0- eller en 3,6-liters V6.
LES OM: Cadillacs grønne alibi
GM har også utpekt BMW 3-serie som erkerival, og dermed legger de lista høyt med hensyn til kjøreegenskaper. Produksjonen av ATS sedan er planlagt å starte sommeren 2012, mens en coupé følger et år senere, om de da ikke velger å prioritere en stasjonsvogn først.
Det skal bli interessant å se om dette er modellen som kan sette Cadillac på Europakartet. Deres siste forsøk på en bil i denne klassen var BLS, en Saab 9-3 i Cadillac-innpakning som ikke ble noen direkte storselger. ATS ser utvilsomt mer riktig ut.