-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Møller Bil Fellesfunksjoner avd. Logistikk:
Takserer brukte biler
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Møller Bil Sandefjord:
Serviceleder / Kundemottaker
-
Møller Bil Outlet Alnabru:
Logistikkmedarbeider
-
Autoringen AS:
Selger – Autoringen
-
Autoringen AS:
Auksjonsstøtte - Autoringen
-
AutoMester AS:
Kjedekonsulent
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Kristiansand
-
Team Verksted AS:
Delelagersjef Team Verksted Ålesund
-
DNB Bank ASA Norway Branch:
Sales Manager - Vestfold, Telemark/Buskerud
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør / Oppretter
-
Man Truck & Bus Norge AS:
Selger lastebil
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Moss To-Takt AS:
Bilmekaniker / tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Asker og Bærum:
Bilmekaniker/tekniker
-
Autoringen Ski AS:
Plassjef – Autoringen Ski
-
Toyota Bilia AS:
Regionsjef Servicemarked
-
Premium Cars Stor-Oslo AS:
Tekniker for Zeekr
-
Mobile Åsane AS:
Servicemarkedssjef
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent
-
Bilia X:
Driftsleder, Xpeng Høvik
-
Bil i Nord:
Volvo-mekaniker
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
-
Jæger Automobil AS:
Bilskadetakserer
André Villa til Solberg Motorshow
Et av de mest spektakulære punktene på Solberg Motorshows program er nå fastsatt. FMX-kjører André Villa vil holde oppvisning på Solberg Extreme Motorshow med et verdensrekordforsøk.
- André Villa og FMX-oppvisning vil definetivt bli et høydepunkt på programmet.
Han gjør sjelden oppvisninger i Norge, og vi er veldig fornøyde med å ha han med på plakaten for årets Solberg Extreme Motorshow, forteller ansvarlig arrangør, Leif Nilsen, og legger til:
- Vi har et lite ess i ermet for avslutningen og André vil spille en stor rolle i denne.
Et verdensrekordforsøk ingen har sett maken til, med to sykler og en snøscooter som skal ta baklengssalto samtidig - og lande på samme landingsrampe! Dette vil dere neppe gå glipp av!
Følg med for videre førerslipp og oppdateringer og nyheter om showet på www.solbergmotorshow.no og www.bilnorge.no/solberg.
Skulle det være noen tvil der ute om hvem denne unge nordmannen er kommer en kjapp biografi og merittliste.
28-åringen fra Lillehammer begynte å kjøre motorcross i en alder av fire år, men det var først i 2001 han tok steget videre inn i FMX, og i 2004 begynte hans internasjonale karriere i grenen å blomstre. Han flyttet fra Norge til Spania for å rendyrke sporten, og designet selv og fikk bygget et massivt treningsanlegg hvor han kunne perfeksjonere sine spektakulære hopp.
I 2009 tok han steget videre opp og flyttet til USA for å konkurrere med de aller beste. I år deltar han i Red Bull X-fighters og gjør det riktig så bra. Han åpnet med å vinne det første løpet i Mexico og av de fem rundene som har vært, har han stått på pallen fire ganger.
Under runden i London fikk André mer oppmerksomhet enn han hadde bedt om da han mistet kontroll og falt ut til publikum med sykkelen. Han leder serien fremdeles, men amerikaneren Nate Adams puster ham i nakken med bare fem poeng mindre enn nordmannen.
Det gjenstår et løp i Italia i starten av oktober før han begynner de siste preparasjonene for det eneste showet han gjør i Norge i år - Solberg Extreme Motorshow 2010!
Ikke gå glipp av denne unike sjansen til å få med deg en av Norges største motorsportstjerner gjøre spektakulære og fryktinngytende triks på Telenor Arena, 26.-27. november!
Følg med for videre førerslipp og oppdateringer og nyheter om showet på www.solbergmotorshow.no og www.bilnorge.no/solberg.