-
Xpeng Motors (Norway) AS:
Regional Ettermarkedsleder
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
Bilia Drammen:
Bilmekaniker, Volvo/ Xpeng Drammen
-
Bilia Norge:
Bilmekaniker, BMW Skøyen
-
Tryg:
Salgssjef Bilkanalen Enter og Tryg Forsikring
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
DNB Bank ASA:
Bruktbilselger
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Brennes Auto Moss AS:
Bilmekaniker
-
DNB Bank ASA:
Sales Manager
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
Avantissimo:
Fremkommelighet og luksus fra Audi
Audi har nettopp fornyet A4-familien sin med både sedan, stasjonsvogn og cabriolet. Til Frankfurt har de med seg en svær konseptbil med betegnelsen Avantissimo.
Hjulopphenget er av aluminium og konseptbilen er utstyrt med luftdempere som sørger for maksimal komfort og fremkommelighet. Lett er også karosseriet som i Audi-tradisjon er laget i aluminium basert på Audi Space Frame (ASF).
Innovative løsninger
Audi benytter Avantissimo til å presentere en rekke innovative løsninger som de mener vil bli tilgjengelige i fremtidsbiler, blant annet et ergonomisk kontrollsystem som gjør at sjåføren kan konsentrere seg om kjøringen i stedet for å bekymre seg om detaljer. En rekke viktige data og kontrollorganer er samlet i en såkalt Multi Media Interface som er svært enkel og logisk å betjene.
Med en lengde på 5,06meter og en bredde på 1,91 er Avantissimo en stor bil. Formene er elegante og moderne, men viser tydelig slektskap med andre Avanter i familien. Joda Audi, lag gjerne en luksuriøs A8 Avant eller Allroad. Dere finner sikkert mange som vil ha den i kundekretsen deres.