-
AutoriaGruppen:
Salgssjef bruktbil
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
S. Rødsten Bilforretning AS:
Bilmekaniker
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Orkanger
-
Bilia Insignia:
Salgsdirektør, Bilia Insignia
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss, Lørenskog:
Mekaniker
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Lærdal
-
Team Verksted AS:
Kundemottaker
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Manager Sales
-
Team Verksted AS:
Industrimekaniker
-
Birger N. Haug AS:
Teknisk Leder
-
Bilbutikk1 as Avd Ås:
Kundemottaker / Delelagermedarbeider
-
Albjerk Bil Lier AS:
Mekaniker
-
Gumpens Auto Grenland AS:
Daglig leder
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Tellnes Autosenter AS:
Tungbil- og lettbil Mekanikere
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
Baby-Landie bekreftes
Land Rover bekrefter i dag at de vil sette en ny modell i produksjon fra 2010. Det blir den hittil minste i familien.

Vi møtte LRX Concept på Detroit-utstillingen i 2008, og det er denne som danner basis for den nye modellen som nå skal realiseres. Bilen betegnes som en Range Rover, men deler plattform med Freelander.
- Det blir den minste, letteste og mest effektive bilen vi noensinne har bygget, lover Land Rover. Den skal bygges ved en av de britiske fabrikkene og etter planen selges på de drøye 100 markeder hvor Land Rover er representert.
I følge Automotive News bekreftet Tata, eierne av Land Rover / Jaguar, i går at en av deres to britiske fabrikker skal stenges innen 2014. Dette skal imildertid ikke medføre oppsigelser siden flere nye modeller er på trappene.
- Produksjonen av en kompakt Range Rover er gode nyheter for våre ansatte, forhandlere og kunder, konstaterer adm. direktør Phil Popham i Land Rover.
- Det viser vår vilje til å investere for fremtiden, til å fortsette å levere aktuelle produkter til våre kunder. Tilbakemeldinger fra disse og markedsundersøkelser bekrefter også at en produksjonsutgave av LRX har et bra potensial.
Dette blir den første helt nye modellen fra Land Rover siden de nye eierne overtok, men flesteparten av de eksisterende modellene får ansiktsløftinger nå i høst.
LES OGSÅ: Mye nytt fra Land Rover