-
Møller Bil Skadesenter Orkdal:
Biloppretter/Lakkerer
-
Viking Kontroll AS:
Leder drift og utvikling
-
RøhneSelmer AS:
Innkjøps og kvalitetsansvarlig
-
Bilia Insignia:
Teamleder Verksted, Insignia
-
Autoplan AS:
Salgssjef
-
Alt i Alt AS:
Bilmekaniker / Stedfortreder for Teknisk leder
-
Alt i Alt AS:
Teknisk Leder
-
Sekkingstad Bil AS:
Faglært bilmekaniker
-
RSA Bil Romerike:
Mekaniker/tekniker - RSA Bil Romerike
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Nybilkoordinator
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
Bilia Xpeng:
Servicesjef, Xpeng Drammen
-
RøhneSelmer AS:
Mekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Servicerådgiver
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger - RSA Bil Arendal
-
Bertel O. Steen AS:
Produkt- og ordrekoordinator
-
RSA Bil Oslo:
Mekaniker/tekniker - RSA Bil Oslo
-
Norwegian Mobility Group AS:
Leder for serviceskolen
-
Subaru Norge AS:
Teknisk Trener & Teknisk Support
-
RSA Bil Forus:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
RSA:
Forhandlerkonsulent - RSA Deler og Tilbehør
-
Bilia Norge AS:
Salgsleder, Mini Skøyen
-
Toyota Haugesund AS:
Salgssjef
-
Bilbutikk1 as Avd Ås:
Kundemottaker / Delelagermedarbeider
-
Sulland Lier:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
Stian Paulsen i toppstrid
Helgens runde i det europeiske TCR-mesterskapet ble kjørt på Assen i Nederland, en bane Stian Paulsen ikke kjente fra før. Men det hindret ham ikke i å sikre seg gode resultater.
Da kvalifiseringen var over sto Stian oppført med syvende beste tid, men etter jurymøte ble tre førere som sto bak ham på resultatlisten flyttet over han.
Fredrikstad-gutten startet lørdagens løp fra startspor ni. Hans Cupra var ikke ideell for denne banen, men han greide likevel å sikre seg en åttendeplass og var med det beste Cupra-fører.
Siden resultatene fra kvalifiseringen snus på hodet i løp to, kunne Stian starte fra pole position.
Allerede på første runde ble han passert av to konkurrenter, og selv om han kjempet innbitt for å forsvare seg, ble han mot slutten av løpet forbikjørt av ytterligere to biler slik at han endte løpet på femteplass.
Det er likevel et meget hederlig resultat for Stians lille team i kamp mot et kobbel av profesjonelle, delvis fabrikkstøttede konkurrenter.
– Det ble et tøft race i dag. Jeg gjorde en feil og traff dekkbarrieren på innsiden av en sving tidlig i løpet. Det gjorde at jeg bøyde noe i høyre hjuloppheng fremme. Etter dette måtte jeg bare kjempe så hardt jeg kunne for å miste færrest mulig plasser. Men totalt sett er jeg godt fornøyd med helgen, sier Stian.
Nå gjenstår to løpshelger i det europeiske TCR-mesterskapet – Monza i slutten av september og Barcelona 20.-21. oktober.
Se vår samleside: www.bilnorge.no/stianpaulsen