-
Brennes Auto Moss AS:
Bilmekaniker
-
DNB Bank ASA:
Sales Manager
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS Bergen:
Ettermarkedsleder
-
Motor Forum AS Telemark:
Regnskapsansvarlig
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Lørenskog
-
Toyota Asker og Bærum:
Handover / produktspesialist
-
Solaris Norge A/S:
Mekaniker til tungbil, buss søkes
-
Flex1One AS:
Driftsansvarlig
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Steinkjer
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Sales Consultant
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilskadereparatør
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Salgssjef Volvo Car Ryen
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Autoringen Oslo AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS, Oslo:
Teamleder Verksted
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
BMW oppgraderer
BMW foretar snart en oppgradering av 3-serien for å møte nye konkurrenter.
Dagens 3-serie har bare vært på markedet i to år. Men med ny Mercedes C-Klasse i fjor, og ny Audi A4 på vei i løpet av året, tar BMW noen grep for å gjøre sin utfordrer i denne klassen mer up-to-date.
De utseendemessige endringene blir beskjedne, litt kosmetikk i front og hekk, og nye lykter – trolig med LED-teknologi som erstatning for dagens Xenon. Men på det tekniske planet blir endringene mer dyptgripende.
BMW vil blant annet innføre sine nye tresylindrede motorer som et nytt alternativ i 3-serien. I fremtiden vil disse 1,5-literne sitte i en rekke av konsernets modeller – fra Mini, via 1-, 2-, 3- og 4-serien og opp til 5-serien. Selv toppmodellen i8 har jo en 1,5-liter.
En annen nyhet på neste 3-serie blir eDrive, BMWs plug-in hybridsystem (som i bilen på bildene her). Det skal jo etter hvert finne veien til alle modellserier.
Det siste på sikkerhets- og underholdningsfronten blir tilgjengelig som standard- eller ekstrautstyr, og BMW-eiere får tilgang til stadig nye hjelpemidler gjennom Connected Drive som leter opp ledige parkeringsplasser, fikser bord på restaurant osv.