-
Volvo Car Stor-Oslo:
Servicemarkedsleder
-
RøhneSelmer AS:
Nybilselger – Privat og Næring
-
Bertel O. Steen Tønsberg:
Mekaniker/Tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Orkdal:
Biloppretter/Lakkerer
-
Viking Kontroll AS:
Leder drift og utvikling
-
RøhneSelmer AS:
Innkjøps og kvalitetsansvarlig
-
Bilia Insignia:
Teamleder Verksted, Insignia
-
Autoplan AS:
Salgssjef
-
Alt i Alt AS:
Bilmekaniker / Stedfortreder for Teknisk leder
-
Alt i Alt AS:
Teknisk Leder
-
Sekkingstad Bil AS:
Faglært bilmekaniker
-
RSA Bil Romerike:
Mekaniker/tekniker - RSA Bil Romerike
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
Subaru Norge AS:
Teknisk Trener & Teknisk Support
-
RøhneSelmer AS:
Nybilkoordinator
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
Bilia Xpeng:
Servicesjef, Xpeng Drammen
-
RøhneSelmer AS:
Mekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Servicerådgiver
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger - RSA Bil Arendal
-
Bertel O. Steen AS:
Produkt- og ordrekoordinator
-
RSA Bil Oslo:
Mekaniker/tekniker - RSA Bil Oslo
-
Norwegian Mobility Group AS:
Leder for serviceskolen
-
RSA Bil Forus:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
RSA:
Forhandlerkonsulent - RSA Deler og Tilbehør
-
Toyota Haugesund AS:
Salgssjef
-
Bilbutikk1 as Avd Ås:
Kundemottaker / Delelagermedarbeider
-
Sulland Lier:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
Fiat surfer
Vans US Open of Surfing setter stadig nye titter-rekorder. 1,5 millioner amerikanere så på sist. Da syns Fiat de må være på plass. Med en spesialutgave av 500L.
Siden det er Vans, sko, sportsklær, surfeutstyr, som sponser arrangementet er det klart at Fiat har lagt seg i selen for å bygge en spesial-utgave med Vans-assosiasjoner.
Det hele finner sted på Huntington Beach i California – et sted flower-power Transporteren lenge var i sentrum. Fiats tilnærming er litt mer elegant enn de gamle, flashy Folkevogn-bussene, men de har vel heller ikke ambisjoner om å overta den rollen klassikerne hadde.
Det hele domineres av masse lykter i fronten. Fire runde LED-kjørelys, som er åpne i sentrum. Under dem er det to tåkelys i tillegg – nok, skulle man tro, til å holde et skikkelig strandparty belyst hele natta.
Karosseriet er tre-farget, i surfetoner selvfølgelig. Mørk blå nederst som går over i hvitt og så er det ganske lyst blått på toppen og for panseret. Taket har det klassiske Vans rutemønsteret og har selvfølgelig feste for et brett eller tre.
Innvendig er det enda mer Vans. Dashbordet er dekorert med Vans-merker fra langt tilbake, setene er av samme stoff som skoene, og vaffelmønsteret fra Vans-sålene finner du både på pedalene og inne i oppbevaringsrommene.
Bilen vil bli stående der under hele surfeuken, sammen med andre Fiat-produkter – fra el-500 til Fiats egne vannski - som man tror vil ha appell til de 500.000 tilskuerne man regner med vil komme.