-
Berg Auto AS:
Dele- og lagerleder / Delesjef
-
Sentrum Auto AS:
Bilmekanikere
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Karihaugen
-
MyCar Stavanger:
Salgssjef
-
Team Verksted AS:
Plassjef Trondheim
-
RSA Bil Arendal:
Bruktbilansvarlig - RSA Bil Arendal
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger - RSA Bil Arendal
-
Motor Forum AS, Oslo:
Bilselger
-
Møller Bil Outlet Stor-Oslo:
Juniorselger
-
Scania:
Verksmester/teknisk leder
-
DRIVE Mobility:
Teknisk salgsrådgiver
-
Møller Bil Outlet Stor-Oslo:
PDI (Pre-delivery inspector)
-
Møller Bil Outlet Alnabru:
Garanti og logistikk
-
Bertel O. Steen AS:
Salgssjef Mercedes-Benz Minibuss
-
Jensen & Scheele AS:
Plassjef, Jensen & Scheele
-
Jensen & Scheele Bil AS:
Bruktbilansvarlig, Jensen & Scheele
-
RSA Bil:
Plassjef - RSA Bil Tromsø
-
Toyota Asker og Bærum avdeling Rud:
Salgskonsulent nybil
-
Team Verksted AS:
Mekaniker
-
RN Norge:
Sales Operations Coordinator
-
Werksta Norway AS:
Kundemottaker og Takserer
-
RSA Bil:
Bilmekaniker/tekniker - RSA Bil Arendal
-
Werksta Norway AS:
Bilskadereparatører
-
Ragn-Sells Autoparts AS:
Salgssjef
-
Ragn-Sells Autoparts AS:
Selger proffmarked
-
Electric byMEDHUS AS:
Detailer / Bilklargjører
-
Autoringen AS:
Key Account Manager
-
Mobile AS:
Forhandlerutvikler servicemarked
-
Mobile AS:
Ambulerende kundemottager
To nordmenn i tysk løp
Når det arrangeres gateløp i Nürnberg i helgen, stiller to nordmenn på startstreken.
Atle Gulbrandsen gleder seg til å kjøre løp i tyske Audi TT Sport Cup:
Det er DTM-serien som denne helgen skal avvikles på Norisring i Nürnberg, og det innebærer også at supportklassene er på plass.
Etter et par rolige uker uten egne løp, er Dennis Olsen (20) fra Våler i Østfold klar for å fortsette kampen om poengene i den tyske Porsche Carrera Cupen.
- Jeg begynner å bli rastløs nå, så det skal bli deilig å komme seg tilbake i bilen igjen, sier Porsche Junior-føreren.
Dette blir første gang Dennis kjører på Norisring-banen, og han har brukt den siste tiden på å forberede seg på hva som venter i de tyske gatene.
- Jeg er så klar som jeg kan få blitt. Den siste tiden har jeg brukt mye tid i simulatoren hjemme, og jeg har i tillegg sett det jeg kan finne av løp og onboard-videoer for å forberede meg best mulig, sier han.
Selv om Norisring er en vesentlig bredere bane enn Monaco, hvor Dennis deltok i et løp tidligere i år, er man fortsatt avhengig av å levere gode tider under kvalifiseringen, forteller han.
- Problemet er at det er veldig humpete – spesielt i innersving. Det gjør at det blir vanskelig å kjøre forbi sammenlignet med på permanente baner, sier Dennis.
En annen nordmann som skal i aksjon på den samme banen er Atle Gulbrandsen, kjent som Formel 1-kommentator gjennom en årrekke samtidig som han kjører langdistanseløp på den krevende Nordsløyfa for et norsk Audi-team.
- Journalister med racingerfaring fra hele verden møttes til en kvalifisering i Tyskland tidligere i år, og Atle var blant de få som ble plukket ut til å kjøre et løp, forteller direktør for Audi i Norge, Harald Edvardsen-Eibak.
Atle blir den tredje nordmann som får prøve seg i Audi TT Sport Cup der både Aksel Lund Svindal og Andreas Mikkelsen har deltatt tidligere.
- Jeg gleder meg veldig til å kjøre i Audi Sport TT Cup. Bilen minner litt om den jeg kjører for Møller Bil Motorsport i VLN, så helt nytt blir det ikke. Men jeg har stor respekt for konkurrentene som kjører denne cupen til vanlig, og banen er helt ny for meg, sier Atle Gulbrandsen.