-
DNB Finans AS:
Key account manager
-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Nokian Dekk AS:
Regionsansvarlig/selger Midt-Norge
-
Snap Drive Kokstad:
Mekaniker
-
RSA:
Salgs- og forhandlerkoordinator - RSA
-
Norges Bilbransjeforbund (NBF):
Områdeleder Bransje- og medlemsservice
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Snap Drive:
Teamleder
-
RSA Bil Fredrikstad:
Bilselger - RSA BIL Fredrikstad
-
RSA Bil Forus:
Bilselger - RSA BIL Forus
-
Snap Drive Bergen Sentrum:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Åsane
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Nordland
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Østlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger Møre og Romsdal
-
Rodin & Co AS:
Selger Innlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger kundeservice
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Grorud
-
Werksta Norge:
Kundemottaker og Takserer for Werksta Grorud
-
Sulland Lier:
Servicemarkedsleder
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Haugesund
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Bodø
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Stavanger
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Tromsø
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
To nordmenn i tysk løp
Når det arrangeres gateløp i Nürnberg i helgen, stiller to nordmenn på startstreken.
Atle Gulbrandsen gleder seg til å kjøre løp i tyske Audi TT Sport Cup:
Det er DTM-serien som denne helgen skal avvikles på Norisring i Nürnberg, og det innebærer også at supportklassene er på plass.
Etter et par rolige uker uten egne løp, er Dennis Olsen (20) fra Våler i Østfold klar for å fortsette kampen om poengene i den tyske Porsche Carrera Cupen.
- Jeg begynner å bli rastløs nå, så det skal bli deilig å komme seg tilbake i bilen igjen, sier Porsche Junior-føreren.
Dette blir første gang Dennis kjører på Norisring-banen, og han har brukt den siste tiden på å forberede seg på hva som venter i de tyske gatene.
- Jeg er så klar som jeg kan få blitt. Den siste tiden har jeg brukt mye tid i simulatoren hjemme, og jeg har i tillegg sett det jeg kan finne av løp og onboard-videoer for å forberede meg best mulig, sier han.
Selv om Norisring er en vesentlig bredere bane enn Monaco, hvor Dennis deltok i et løp tidligere i år, er man fortsatt avhengig av å levere gode tider under kvalifiseringen, forteller han.
- Problemet er at det er veldig humpete – spesielt i innersving. Det gjør at det blir vanskelig å kjøre forbi sammenlignet med på permanente baner, sier Dennis.
En annen nordmann som skal i aksjon på den samme banen er Atle Gulbrandsen, kjent som Formel 1-kommentator gjennom en årrekke samtidig som han kjører langdistanseløp på den krevende Nordsløyfa for et norsk Audi-team.
- Journalister med racingerfaring fra hele verden møttes til en kvalifisering i Tyskland tidligere i år, og Atle var blant de få som ble plukket ut til å kjøre et løp, forteller direktør for Audi i Norge, Harald Edvardsen-Eibak.
Atle blir den tredje nordmann som får prøve seg i Audi TT Sport Cup der både Aksel Lund Svindal og Andreas Mikkelsen har deltatt tidligere.
- Jeg gleder meg veldig til å kjøre i Audi Sport TT Cup. Bilen minner litt om den jeg kjører for Møller Bil Motorsport i VLN, så helt nytt blir det ikke. Men jeg har stor respekt for konkurrentene som kjører denne cupen til vanlig, og banen er helt ny for meg, sier Atle Gulbrandsen.