-
Tellnes Autosenter AS:
Tungbil- og lettbil Mekanikere
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Xpeng Motors (Norway) AS:
Regional Ettermarkedsleder
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
Bilia Drammen:
Bilmekaniker, Volvo/ Xpeng Drammen
-
Bilia Norge:
Bilmekaniker, BMW Skøyen
-
Tryg:
Salgssjef Bilkanalen Enter og Tryg Forsikring
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
DNB Bank ASA:
Bruktbilselger
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
Audis nye Lambo er klar
Nå har Audi endelig bestemt seg. Til sommeren skal kommende kunder få ta en titt på den nye topp-modellen fra Lamborghini, og på Frankfurt skal alle vi andre få det første glimtet av den. Navnet er ikke klart.

Den nye bilen, kodenavnet er fremdeles L 147, vil i stor grad bli bygget på Diablo-biter, men på tross av et karosseri som i stor grad er bakt kullfiberarmert plast, påstår de ansvarlige at den nye modellen vil koste mindre enn Diablo (bildet). Men hva den skal hete vil de ikke fortelle enda, de har fem muligheter som de fremdeles vurderer. Canto er et av dem.
500 biler i året kan det bli av den nye modellen, færre enn det ble bygget av Diablo i toppåret, men de siste årene har Lamborghinis produksjon ligget nede på litt over 200 biler/år, så nesten hva som helst vil bli en økning.
Men i tillegg ligger den lille L140, som vi var nede og kjørte for første gang for mange år siden, da hadde den et Italdesign-karosseri, i løypa. Denne modellen vil antagelig bli lansert i 2003, og da snakker Audi om at samlet produksjon hos Lambo kan komme opp i 2000 enheter hvert år.
Av Jon Winding-Sørensen – bilnorge.no