-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Møller Bil Fellesfunksjoner avd. Logistikk:
Takserer brukte biler
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Møller Bil Sandefjord:
Serviceleder / Kundemottaker
-
Møller Bil Outlet Alnabru:
Logistikkmedarbeider
-
Autoringen AS:
Selger – Autoringen
-
Autoringen AS:
Auksjonsstøtte - Autoringen
-
AutoMester AS:
Kjedekonsulent
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Kristiansand
-
Team Verksted AS:
Delelagersjef Team Verksted Ålesund
-
DNB Bank ASA Norway Branch:
Sales Manager - Vestfold, Telemark/Buskerud
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør / Oppretter
-
Man Truck & Bus Norge AS:
Selger lastebil
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Moss To-Takt AS:
Bilmekaniker / tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Asker og Bærum:
Bilmekaniker/tekniker
-
Autoringen Ski AS:
Plassjef – Autoringen Ski
-
Toyota Bilia AS:
Regionsjef Servicemarked
-
Premium Cars Stor-Oslo AS:
Tekniker for Zeekr
-
Mobile Åsane AS:
Servicemarkedssjef
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent
-
Bilia X:
Driftsleder, Xpeng Høvik
-
Bil i Nord:
Volvo-mekaniker
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
-
Jæger Automobil AS:
Bilskadetakserer
Nytt Bil i postkassen
Nyheten Toyota Supra og ørkensafari med Ford Ranger Raptor konkurrerer i seneste nummer av bladet Bil om oppmerksomheten med Norge som ditt nærmeste bilferieland.
Det er sommer og mange har allerede lagt ut på ferie med bil. I seneste nummer av bladet Bil tar redaksjonen deg med til interessante steder å besøke. Naturligvis guider vi deg ikke langs hovedveiene, nei, vi har kjørt de morsomme omveiene som gjerne har ligget der i uminnelige tider, men som det er lett å kjøre forbi.
Etter mange års fravær er Toyota tilbake med Supra. Bil har kjørt asfaltmaskinen som Toyota sambygger i Graz i Østerrike med BMW Z4 i bunnen. Hvordan den er forskjellig fra Z4 kan du lese om i Bil.
Ford er viden kjent for Raptor-utgaven av den amerikanske pickupen F150. Nå kommer også den noe mindre Ranger i Raptor-innpakking, men ikke med samme voldsomme motorutrustning som i F150. Bil har kjørt Ranger Raptor. Forskjellen på Ranger og Ranger Raptor leser du i selvfølgelig om i Bil.
Norsk kjøretøyhistorisk museum har gjenoppstått, nå som en viktig del av Norsk vegmuseum ved Hunderfossen i Lillehammer. Ikke lagt inn besøk der denne sommeren? Det anbefaler vi. Hva museet har å by på leser du om i bladet Bil.
Holm Jacob Matheson kaller seg ikke rallykjører, men fortkjører. For det er jo akkurat det han gjør som nest mestvinnende bak et ratt i Norge. Med 148 seire i en og samme bil er Matheson bare to seire fra 150 som han håper er nok til en plass i rekordboka til Guinness.
Kun én nordmann har flere seire, legenden Trond Schea, men ikke i samme bil. Og lurer du på hvor Scheas vinner-Cortina befinner seg, så leser du det i Bil.
I seneste Bil duellerer Toyotas nye Corolla med Skoda Octavia. Hva som skiller de to og hvem som vinner, røper vi ikke her, men du leser om det i bladet.
Drifting startet som motkultur blant bilentusiastene i Japan. Her kjøres det ikke på tid, men vanskelighetsgrad og gjennomføring teller. I denne sporten peker én nordmann seg ut: Fredric Aasbø som en av verdens aller beste.
Du kunne lese om ham i Oslo Motor Show-utgaven av Bil i fjor, mens vi i dette nummeret presenterer mannen og sporten langt bredere.
Bladet Bil kommer snart i løssalg, men benytt deg gjerne av vårt abonnementstilbud om du vil være blant de første som får bladet hjem i posten.