-
Porsche Center Gardermoen:
Selger
-
Møller Bil Outlet Alnabru:
Salgsassistent
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Romerike
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Grorud
-
Møller Bil Jessheim:
Bruktbilsjef
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Alta
-
Harald A. Møller AS:
Serviceingeniør
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Gol
-
Møller Bil Egersund:
Nybilselger
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Ayvens Norge AS:
Salgskonsulent
-
Dekkmesteren Holmlia:
Verkstedsmedarbeider
-
Dekkmesteren Holmlia:
Servicerådgiver/Kundemottaker
-
Bertel O. Steen Detalj AS:
Innkjøper Bruktbil
-
Møller Bil Oslo Vest:
Produksjonsleder
-
Bertel O. Steen Lørenskog AS :
Mekaniker/Tekniker
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
Autoinnkjøp AS Trollåsen:
Kommersiell leder/Partnerkandidat
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Snap Drive Sluppen:
Bilmekaniker
-
Bilbutikk1 AS:
Servicetekniker
-
Autoria Bil AS avd. Ski:
Bilselger
-
Volvo Car Stor-Oslo AS:
Leder Servicemarked
-
BilXtra Skøyen AS avd Moss:
Teknisk leder
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilselger - RSA Bil Kristiansand
-
Werksta Norge:
Skadetakserer / Kundemottaker for Werksta Lillehammer og Werksta Hadeland
-
Rodin & Co:
Serviceteknikere på verkstedutstyr
-
Werksta Norge:
Skadetakserer for Werksta Sveberg
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Nesbyen
-
Bilia Drammen, verksted Volvo:
Bilmekaniker, Volvo Drammen
-
Bilia Norge AS:
Selger, Bilia Insignia Kristiansand
-
Bilia Norge AS:
Plassjef, Bilia Insignia Kristiansand
-
NDI Norge AS:
Salgs-og produktsjef med ansvar for last og industri/anleggsdekk.
-
BilXtra Skøyen AS avd Holmlia:
Bilmekaniker
-
Werksta Norway AS:
Biloppretter og Billakkerer til Werksta i Bergen
Ny Peugeot – 5008
Peugeot lanserer en ny flerbruksbil på høstens Frankfurt-utstilling. 5008 blir en brobygger mellom nye 3008 og den store 807.
La oss starte med de fysiske målene: En lengde på 453 cm, en bredde på 164 cm og en høyde på 183 cm. Akselavstanden er på 273 cm. Sammenlignet med foreløpig siste tilskudd i Peugeot-familien, 3008, betyr det tilnærmet samme bredde og høyde men 16 cm ekstra i lengderetningen og 12 cm strukket akselavstand.
Dermed får man bedre plass ombord. Så mye bedre at de som ønsker, kan få 5008 levert som 7-seter med to klappseter bakerst. Andre seterad er meget fleksibel, og de tre individuelle setene kan skyves 130 mm i lengderetningen. Ryggstøene kan reguleres for økt komfort på langtur.
SAMLEARTIKKEL: ALT FRA FRANKFURT
Pakkesel
Bagasjekapasiteten for utgaven med fem seter, er på 579 til 678 liter, avhengig av posisjonen til setene. Med andre seterad nedfelt og lasting til taket, er kapasiteten i følge Peugeot på hele 2506 liter. Legger du også ned fremre passasjersete, kan du frakte gjenstander med en lengde på inntil 276 cm.
I kjent Peugeot-stil er glassflatene formidable. Frontruta har et areal på 1,70 m2, og nesten like stort er panorama glasstaket (1,69 m2). Tar vi med resten av rutene, har 5008 en glassflate på hele 5,77 m2. Resultatet skal være et lyst interiør og god utsikt, uansett hvor i bilen man befinner seg.
Komfort
Peugeot lover et luksuriøst og komfortabelt interiør med høy grad av sikkerhet. En del av utstyret har tidligere vært forbeholdt langt mer påkostede modeller.
Seks alternative drivlinjer tilbys fra salgsstart høsten 2009. Du kan velge mellom to 1,6-liters bensinmotorer med 120 eller 156 hk, samt fire dieselvarianter som strekker seg fra 1,6 til 2,0 liter med hk-tall fra 120 til 163.
Vi får sikkert mer detaljert informasjon i god tid før verdenslanseringen som finner sted i Frankfurt i september.
SAMLEARTIKKEL: ALT FRA FRANKFURT