-
Brennes Auto Moss AS:
Bilmekaniker
-
DNB Bank ASA:
Sales Manager
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS Bergen:
Ettermarkedsleder
-
Motor Forum AS Telemark:
Regnskapsansvarlig
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Lørenskog
-
Toyota Asker og Bærum:
Handover / produktspesialist
-
Solaris Norge A/S:
Mekaniker til tungbil, buss søkes
-
Flex1One AS:
Driftsansvarlig
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Steinkjer
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Sales Consultant
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilskadereparatør
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Salgssjef Volvo Car Ryen
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Autoringen Oslo AS:
Takstmann
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
Familievennlig OPC
Opel Performance Center, OPC, er kjent for å forvandle trauste hverdagsbiler til ekte sportsbiler. Nå er de snart klare med en kjapp og praktisk stasjonsvogn.
I midten av april lanserte Opel sin OPC-versjon av Insignia sedan. Nå står snart stasjonsvogna for tur, men først må den gjennom en tøff test på Nürburgring.
Det er nemlig fast kutyme at alle OPC-modeller skal kjøres 10.000 km på den 20,8 km lange Nordsløyfa før de slippes på markedet. 487 runder på banen som kalles Det Grønne Helvete tilsvarer ifølge Opel ca 180.000 km på vanlig vei. Under turen skal bilen gjennom 35.551 svinger og foreta 27.000 gearskift.
Øvelsen foretas over 12 dager, og dermed er sannsynligheten stor for at førerne får oppleve både tåke, regn og sol i Eiffel-fjellene som er kjent for sine skiftende værforhold.
Som sedanen har Insignia OPC Sports Tourer en 2,8-liters V6 med turbo som byr på 260 hk og 435 Nm. Adaptiv 4x4 sørger for å overføre kreftene effektivt til asfalten slik at bilen gjør 0 – 100 km/t på 6,3 sekunder og har en potensiell toppfart på 250 km/t.