-
Sulland Lier:
Servicemarkedsleder
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Hydrovolt:
Key Account Manager
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
DNB Finans AS:
Rådgiver
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Haugesund
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Bodø
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Stavanger
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Tromsø
-
Bertel O. Steen Lillehammer:
Servicesjef
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Kalbakken
-
Snap Drive:
Mekaniker
-
BilXtra:
Daglig leder
-
Snap Drive:
Teamleder
-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Volvo Car Norway AS:
Product Follow Up Specialist
-
RSA:
Innkjøper - RSA Deler og tilbehør
-
Nellemann Machinery AS:
Verksmester/Driftssjef
-
Bilia Norge AS:
Business Controller, Region JLR & Outlet
-
Team Verksted AS:
Varebil og lastebil mekaniker
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss AS:
Mekaniker
-
Hagen Bil AS:
Delemedarbeider
-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
NAF tar styringa på Vålerbanen
Norges Automobilforbund (NAF) har overtatt aksjemajoriteten i Norsk Trafikksenter AS, bedre kjent som Vålerbanen.
Det er daglig leder Erik Dobloug som nå ifølge Glomdalen.no selger sine aksjer i anlegget han har drevet opp til å bli en lukrativ butikk. Dobloug har en tid signalisert at han har vært interessert i å selge sine aksjer, og nå ser det ut som om han har fått innfridd sine ønsker.
Dermed overtar NAF 50,28 % eierandel i Norsk Trafikksenter. Erik Dobloug fortsetter ifølge Glomdalen som daglig leder frem til mai 2010.
Andre store aksjonærer i anlegget er Hedmark fylkeskommune og Våler kommune. Også Kongelig Norsk Automobilklub (KNA) er blant aksjonærene i anlegget, som i 2008 hadde en omsetning på 34,9 millioner og et resultat før skatt på 4,5 mill. kroner.
Norsk Trafikksenter har hovedfokus på opplæring og trafikksikkerhet, og dette blir neppe tonet ned med NAF som hovedaksjonær.
Men vi får håpe det fortsatt blir plass til litt motorsport på anlegget, som de siste årene blant annet har huset en norsk STCC-runde.