-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Hagen Bil AS:
Delemedarbeider
-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Carstore:
Salgsleder
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilmekaniker/PPK-kontrollør
-
Motorpool Handel AS:
Regnskaps- og økonomimedarbeider
-
Møller Bil Oslo Vest:
Produksjonsleder
-
DNB Finans AS:
Logistikkmedarbeider i Autolease Norge
-
Møller Bil Larvik:
Produksjonsleder
-
Møller Bil Hvam:
Nybilselger Volkswagen personbil
-
Norsk Scania:
Selger Scania Bruktbil
-
Norsk Scania:
Lastebil Utleiekonsulent
-
Toyota Haugesund AS:
Ettermarkedsleder
-
Møller Bil Minde:
Mekaniker/Tekniker
-
BMW Group Norge:
BMW Technical Support Expert
-
RSA Bil Drammen:
Bilpleier - RSA Bil Drammen
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
BilXtra Skøyen:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
MECA Bilverksted, Sandnes:
Bilmekaniker
-
MECA Bilverksted, Bryne:
Bilmekaniker
-
Toyota Haugesund AS:
Bilmekaniker, fagtekniker og hjelpearbeider
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
Citroën Norge sponser Petter
Rally VM står for døren – og nå har Petter Solberg fått med seg Citroën Norge for å hjelpe ham i kampen mot fabrikkens eget team.
Etter mye vurdering ble det Citroën på Petter Solberg World Rally Team også i 2010, og selv om det er to Citroën C4 WRC 2009-modeller han har kjøpt fra Citroën Racing, har han selvsagt som målsetning å kjempe i toppen.
- Citroën Norge er svært glade for å starte et samarbeid med Petter Solberg. Citroën Norge ønsker å styrke kjennskapen til og salget av sine personbiler her til lands, og vi har stor tro på at Petter som frontfigur for selskapet vil kunne hjelpe oss til nettopp det, sier Vigdis Dahlseide, som er informasjondirektør i Citroën Norge.
Verdifullt
Hun tror Solbergs deltagelse i årets VM-sesong i Citroën C4 WRC er noe som vil gi verdifull eksponering av merket Citroën.
- I tillegg er vi overbevist om at han vil være med og kjempe i toppen i VM-rundene, det vil
Petters udiskutable talent og C4’s fremragende prestasjoner sørge for.
Petter Solberg vil delta på ulike arrangementer i Citroën Norges regi både lokalt og på nasjonalt plan, og varemerket Citroën vil bli å finne på Petter Solberg WRT-effekter.
Motiverende
- Vi har allerede hatt gleden av å ha Petter tilstede på noen av våre interne arrangementer, og har fått oppleve den enorme energien og det smittende pågangsmotet han utstråler. Vi tror dette samarbeidet kan gi et løft for Citroën både internt i organisasjonen og utad blant eksisterende og nye kunder.