-
Autoinnkjøp AS Trollåsen:
Kommersiell leder/Partnerkandidat
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
-
Møller Bil Minde:
Salgssjef Audi
-
Frydenbø Bil:
Servicemarkedssjef Volkswagen og Skoda
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Snap Drive Sluppen:
Bilmekaniker
-
Bilbutikk1 AS:
Servicetekniker
-
Autoria Bil AS avd. Ski:
Bilselger
-
Møller Bil Oslo Vest:
Markedssjef
-
Hyre AS:
Head of Reparations
-
Volvo Car Stor-Oslo AS:
Leder Servicemarked
-
BilXtra Skøyen AS avd Moss:
Teknisk leder
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilselger - RSA Bil Kristiansand
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Werksta Norge:
Skadetakserer / Kundemottaker for Werksta Lillehammer og Werksta Hadeland
-
RSA Bil Fredrikstad:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Fredrikstad
-
Rodin & Co:
Serviceteknikere på verkstedutstyr
-
Werksta Norge:
Skadetakserer for Werksta Sveberg
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
Møller Bil Gran:
Daglig leder
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Nesbyen
-
Brennes Auto AS:
Servicemarkedssjef
-
Bilia Drammen, verksted Volvo:
Bilmekaniker, Volvo Drammen
-
Bilia Norge AS:
Selger, Bilia Insignia Kristiansand
-
Bilia Norge AS:
Plassjef, Bilia Insignia Kristiansand
-
NDI Norge AS:
Salgs-og produktsjef med ansvar for last og industri/anleggsdekk.
-
BilXtra Skøyen AS avd Holmlia:
Bilmekaniker
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Servicemarkedsleder
-
Werksta Norway AS:
Biloppretter og Billakkerer til Werksta i Bergen
-
Norsk Scania:
Instruktør Teknisk Opplæring
-
RSA Bil Oslo:
Produksjonsleder - RSA Bil Oslo
-
RSA:
Store Manager BYD - RSA Bil Oslo
-
Bilia Xpeng:
Teknisk leder, Bilia Xpeng Hamar
-
Bilia Xpeng:
Teknisk leder, Bilia Xpeng Høvik
-
Vestfold Autogass AS:
Bilmekaniker / Leder
-
Knoks Bildeler AS:
Mekaniker
-
Werksta Norge AS:
Verkstedleder for Werksta Fana
-
Sentrum Auto AS:
Bilmekanikere
-
MyCar Stavanger:
Salgssjef
Ogier ut, Hirvonen inn
Få dager etter årets VM-avslutning i Wales, er det klart at Sebastien Ogier forlater Citroën. Inn kommer Mikko Hirvonen.
Sebastien Loeb sikret seg sin åttende strake VM-tittel i Wales sist helg. Dermed har han én mer enn Michael Schumacher, selv om de slåss i hver sin disiplin.
Nå forteller Citroën-teamet at Sebastien Ogier og kartleser Julien Ingrassia forlater teamet etter endt sesong. Inn kommer i stedet den finske Ford-føreren Mikko Hirvonen med kartleser Jarmo Lehtinen.
Ogier er flasket opp i Citroën-teamet, først det såkalte junior WRC-teamet før han fikk fast sete i det offisielle fabrikkteamet fra årets sesong. Han har oppnådd svært gode resultater, og til tider vært raskere enn Sebastien Loeb.
Og dette er nok årsaken til at han nå får avskjed. Loeb, med sin merittliste, finner seg neppe i å konkurrere mot en likeverdig fører i tilsvarende utstyr. En som i tillegg har vanskelig for å finne seg i såkalte stallordre.
Derfor var det nok heller aldri aktuelt for Citroën å ansette Petter Solberg i teamet – han kunne lett bli en for stor utfordring for Loeb.
Mikko Hirvonen, derimot, finner seg nok i å spille andrefiolin og opptre lojalt etter teamets ønsker.
Det som nå er interessant er å se hvem Ford ansetter – kan vi foreslå Mads Østberg som har gjort en forrykende jobb for deres privatteam Stobart i sin aller første WRC-sesong i år?
Og hvor havner Petter Solberg - som ganske bestemt har uttalt at 2011 var hans siste sesong som privatfører?
Det nye Volkswagen-teamet synes som et bra alternativ for fremtiden, selv om de vil bruke 2012 til å sanke erfaring. Og hvem kan vel bedre hjelpe dem med dette enn rutinerte Petter Solberg?