-
Tellnes Autosenter AS:
Tungbil- og lettbil Mekanikere
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Xpeng Motors (Norway) AS:
Regional Ettermarkedsleder
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
Bilia Drammen:
Bilmekaniker, Volvo/ Xpeng Drammen
-
Bilia Norge:
Bilmekaniker, BMW Skøyen
-
Tryg:
Salgssjef Bilkanalen Enter og Tryg Forsikring
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
DNB Bank ASA:
Bruktbilselger
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
DNB Bank ASA:
Sales Manager
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
Citroën kjøper rutine
Citroën skal som kjent delta i WTCC med Sebastien Loeb fra neste sesong. Det er ikke hvem som helst han får som læremester.

Citroën Racing har nemlig sikret seg en avtale med en av de mest rutinerte førerne innen Touring Cars, franske Yvan Muller (43).
Han vant det britiske BTCC-mesterskapet for Vauxhall i 2003 og har siden tatt tre VM-titler, først i 2008 for Seat og deretter i 2010 og 2011 for Chevrolet. Han har en solid ledelse også i årets WTCC-mesterskap, og kan sikre seg en ny tittel i neste runde som kjøres i USA.
- Vi har satt oss ambisiøse mål for vår inntreden i WTCC, og med en så erfaren fører som Yvan med på laget, vil det hjelpe oss til rask progresjon, sier Yves Matton, direktøren for Citroën Racing.
- Yvan vil også være en utmerket referanse for Sébastien Loeb. De to mennene er begge fra Alsace-regionen, og har kjent hverandre lenge. Deres gjensidige respekt vil skape et naturlig samhold innad i laget, fortsetter Matton.
Yvan Mullers kontrakt går over to år. Han har nylig testet Citroën C-Elysée WTCC for første gang og kommer til å ta del i testprogrammet som vil foregå frem til WTCC-sesongen 2014 starter.