-
Team Verksted AS:
Plassjef Trondheim
-
RSA Bil Arendal:
Bruktbilansvarlig - RSA Bil Arendal
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger - RSA Bil Arendal
-
Motor Forum AS, Oslo:
Bilselger
-
Møller Bil Outlet Stor-Oslo:
Juniorselger
-
Scania:
Verksmester/teknisk leder
-
DRIVE Mobility:
Teknisk salgsrådgiver
-
Møller Bil Outlet Stor-Oslo:
PDI (Pre-delivery inspector)
-
Møller Bil Outlet Alnabru:
Garanti og logistikk
-
Bertel O. Steen AS:
Salgssjef Mercedes-Benz Minibuss
-
Jensen & Scheele AS:
Plassjef, Jensen & Scheele
-
Jensen & Scheele Bil AS:
Bruktbilansvarlig, Jensen & Scheele
-
Hedin Automotive:
Salgsleder MG
-
RSA Bil:
Plassjef - RSA Bil Tromsø
-
Toyota Asker og Bærum avdeling Rud:
Salgskonsulent nybil
-
Team Verksted AS:
Mekaniker
-
RN Norge:
Sales Operations Coordinator
-
Werksta Norway AS:
Kundemottaker og Takserer
-
RSA Bil:
Bilmekaniker/tekniker - RSA Bil Arendal
-
Werksta Norway AS:
Bilskadereparatører
-
Ragn-Sells Autoparts AS:
Salgssjef
-
Ragn-Sells Autoparts AS:
Selger proffmarked
-
Electric byMEDHUS AS:
Detailer / Bilklargjører
-
Autoringen AS:
Key Account Manager
-
Mobile AS:
Forhandlerutvikler servicemarked
-
Mobile AS:
Ambulerende kundemottager
-
RøhneSelmer AS:
Nybilselger – Privat og Næring
Bra levert av Dennis Olsen
Dennis Olsen fikk i helgen mulighet til å prøve seg i Porsche Super Cup som kjøres sammen med Formel 1 i Budapest. Han tok godt vare på muligheten.
Dennis Olsen i aksjon for MRS GT-Racing på Hungaroring:
Det er mange som har oppdaget talentet til den norske Porsche Junior-føreren og prøver å friste ham til å kjøre for dem neste sesong. Et av teamene er MRS GT-Racing som norske Roar Lindland kjører for.
Og da deres faste fører, Christian Engelhart hadde andre planer for helgen, fikk Dennis spørsmål om han ville kjøre i stedet for tyskeren – noe han selvsagt takket ja til.
Det begynte meget lovende med femteplass på fredagens frie trening, men på lørdagens kvalifisering slet Dennis med innbremsingen og feil dekktrykk og måtte nøye seg med startspor åtte. Likevel et anstendig resultat med tanke på at dette var et nytt team for Dennis.
I løpet kom han bra i gang og avanserte en plass, men allerede på første runde kom Safety Car på banen etter et sammenstøt mellom fem biler i første sving. Safety Car ble på banen i syv runder, så dessverre ble halve løpet kjørt bak denne.
Et par runder etter grønnflagget klarte Dennis å avansere ytterligere en plass da han tok seg forbi Matteo Cairoli som lå på tredjeplass i serien før helgens løp.
Cairoli gjorde gjentatte forsøk på å ta plassen tilbake, men Dennis forsvarte seg mesterlig og kjørte over mål til sjetteplass.
Løpet ble vunnet av Sven Müller som Dennis også konkurrerer mot i den tyske cupen. Müller overtok dermed ledelsen i Porsche Super Cup og han leder også den tyske serien klart etter å ha vunnet ti av tolv løp.
Norske Roar Lindland gjorde også et sterkt løp i Ungarn og endte på en flott niendeplass.
-Planen er at jeg skal kjøre både Porsche Super Cup og den tyske Carrera Cup neste år, så vi tar med glede imot en mulighet som dette for å sanke erfaring, sier Dennis Olsen til BilNorge.no.
-Det mangler ikke på tilbud fra team som gjerne vil gi meg tilbud for neste sesong, og i tillegg har vi fått tilbakemeldinger fra Porsche om at de er meget godt fornøyd med det jeg har prestert hittil, sier en fornøyd Dennis.
I den tyske Carrera Cup Deutschland ligger Dennis på en imponerende tredjeplass når 12 av 16 løp er kjørt. Neste løp i den tyske serien kjøres på Nürburgring helgen 9.-11. september.