-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Møller Bil Fellesfunksjoner avd. Logistikk:
Takserer brukte biler
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Møller Bil Sandefjord:
Serviceleder / Kundemottaker
-
Møller Bil Outlet Alnabru:
Logistikkmedarbeider
-
Autoringen AS:
Selger – Autoringen
-
Autoringen AS:
Auksjonsstøtte - Autoringen
-
AutoMester AS:
Kjedekonsulent
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Kristiansand
-
Team Verksted AS:
Delelagersjef Team Verksted Ålesund
-
DNB Bank ASA Norway Branch:
Sales Manager - Vestfold, Telemark/Buskerud
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør / Oppretter
-
Man Truck & Bus Norge AS:
Selger lastebil
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Moss To-Takt AS:
Bilmekaniker / tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Asker og Bærum:
Bilmekaniker/tekniker
-
Autoringen Ski AS:
Plassjef – Autoringen Ski
-
Toyota Bilia AS:
Regionsjef Servicemarked
-
Premium Cars Stor-Oslo AS:
Tekniker for Zeekr
-
Mobile Åsane AS:
Servicemarkedssjef
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent
-
Bilia X:
Driftsleder, Xpeng Høvik
-
Bil i Nord:
Volvo-mekaniker
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
-
Jæger Automobil AS:
Bilskadetakserer
Ny pallplass for Dennis
Med en andreplass og en fjerdeplass i Porsche Carrera Cup fortsetter suksessen for Dennis Olsen.

Årets syvende og åttende løp i Porsche Carrera Cup fant sted på Lauzitsring, en times tid sør for Berlin.
- Jeg er veldig fornøyd med helgen. Vi fulgte planen vi hadde før helgen og det gjorde at vi fikk samlet mye poeng, sier Dennis etter søndagens løp.
I begge løpene kjørte Olsen seg opp en plassering fra startposisjon, og hadde en forklaring på hvorfor løpene gikk bedre enn kvalifiseringene:
- Jeg valgte et litt for offensivt oppsett til kvalifiseringen, og det gjorde at den raskeste tiden ikke var helt på topp. Likevel beviste vi i løpet at vi har farten som skal til for å kjempe i toppen, sier han.
Begge løpene denne helgen ble vunnet av tyskeren Sven Müller. Han er, akkurat som Olsen, fører i Porsches juniorteam.
Olsen har tatt et fast grep om tredjeplassen sammenlagt i Carrera Cup - og blant årets førsteårsførere er han den soleklare lederen.
Etter seks løpshelger på rad får Olsen nå noen friuker før neste løp i Carrera Cup-en går av stabelen på gatebanen Norisring i Nürnberg 25. og 26. juni.
- Det blir deilig med et par litt roligere helger, men jeg kommer nok ikke til å holde meg hjemme. Kommende helg skal jeg hjelpe noen nordmenn som skal kjøre i Danmark, og det blir nok også noe gokart-kjøring før det neste løpet, avslutter han.