-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Hagen Bil AS:
Delemedarbeider
-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Carstore:
Salgsleder
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilmekaniker/PPK-kontrollør
-
Motorpool Handel AS:
Regnskaps- og økonomimedarbeider
-
Møller Bil Oslo Vest:
Produksjonsleder
-
DNB Finans AS:
Logistikkmedarbeider i Autolease Norge
-
Møller Bil Larvik:
Produksjonsleder
-
Møller Bil Hvam:
Nybilselger Volkswagen personbil
-
Norsk Scania:
Selger Scania Bruktbil
-
Norsk Scania:
Lastebil Utleiekonsulent
-
Toyota Haugesund AS:
Ettermarkedsleder
-
Møller Bil Minde:
Mekaniker/Tekniker
-
BMW Group Norge:
BMW Technical Support Expert
-
RSA Bil Drammen:
Bilpleier - RSA Bil Drammen
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
BilXtra Skøyen:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
MECA Bilverksted, Sandnes:
Bilmekaniker
-
MECA Bilverksted, Bryne:
Bilmekaniker
-
Toyota Haugesund AS:
Bilmekaniker, fagtekniker og hjelpearbeider
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
God plassering for Marius Nakken
Marius Nakken har i helgen kjørt tredje og fjerde runde i Porsche Carrera Cup Deutschland – serien hvor han debuterte forrige sesong. Etter problemer lørdag, slo han hardt tilbake i søndagens løp.
Løpene ble kjørt på Red Bull Ring i Østerrike. Det ble harde og spennende løp siden hele 35 sjåfører stilte til start på den 4,3 km lange banen i Spielberg. Spennende og ekstra utfordrende da 10 av sjåførene fra Porsche Supercup deltok. Marius kjørte til slutt inn på en solid 7. plass.
– Dette er kanskje det hardeste løpet på kalenderen i Porsche Cup i år med deltagelse fra mange av sjåførene i Porsche Super Cup. Jeg hadde små problemer med bilen i kvalifiseringen lørdag. Jeg var kun 0,8 sek bak raskeste rundetid, men i det tøffe feltet holdt det bare til startspor 15. Da er det deilig å kjøre seg opp og inn til en fantastisk 7. plass i dag, spesielt med tanke på den harde konkurransen og punktering i løp 1 lørdag, sier en meget fornøyd Marius Nakken.
Det er en måned siden første løp i Porsche Carrera Cup Deutschland (Oscherlseben), og Marius har siden da vært coach i Barcelona og Monaco GP på de første løpene i Porsche Super Cup.
Han coacher den argentinske sjåføren, Pablo Otero. Marius skal selv delta på flere av løpene i Porsche Super Cup i år, noe som nylig har blitt klart.
Marius og de andre sjåførene hadde to gode testdager på Red Bull Ring forrige helg for å forberede seg til løpet.
Ti av de beste sjåførene fra Porsche Super Cup stilte til start denne helgen for å forberede seg til Super Cup løpet som går på samme bane i slutten av måneden. Marius deltar også i dette løpet.
Dette betyr at man kan forvente seg kanskje årets tøffeste Porsche Cup løp.
Marius reiser direkte fra Østerrike til Silverstone i England for offisielle tester i Porsche Super Cup.