-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Busland:
Oppretter / lakkerer til bussverksted på Ski
-
Per Sigtun AS:
Selger / Kundeansvarlig
-
Bilia Norge AS:
Regionsjef Servicemarked, BMW & Mini
-
Bilia Skøyen:
Servicemarkedssjef, Bilia Skøyen
-
Snap Drive Åneby:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Kundemottaker / Takserer
-
Snap Drive:
Bilmekaniker / stedfortredende teamleder
-
Polestar:
Ettermarkedsleder | Norge
-
Solid Försäkring:
Selger Bilgaranti
-
Team Verksted AS:
Formann
-
Bilia X:
Regiondirektør XPENG i Bilia
-
Bertel O. Steen:
Commercial Incentive Manager
-
RSA Deler og Tilbehør:
Koordinator dekk og felg - RSA Deler og Tilbehør
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger – RSA BIL Arendal
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør for Werksta Elverum
-
Snap Drive:
Mekaniker
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent til Norges største B2B bilauksjon
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
RSA Bil Drammen:
Servicemarkedssjef - RSA Bil Drammen
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Finsk-norsk dominans i Sverige
Det ble en tøff kamp om de fremste plassene i Rally Sweden. Til slutt kunne to finner og en nordmann entre seierspallen.
To finner har slåss om teten gjennom hele helgen, men til slutt kunne Jari-Matti Latvala i Ford innkassere seieren med en margin på 16,6 sekunder til Citroën-fører Mikko Hirvonen.
Kampen om tredjeplassen har stått mellom to nordmenn, Mads Østberg og Petter Solberg som også har kjørt svært jevnt hele helgen.
Dramatikken toppet seg på SS22, da både ledende Latvala og Petter punkterte. De tapte begge rundt et halvt minutt på dette, men Latvala klarte å holde unna for sin tidligere teamkollega, Hirvonen på de to siste etappene.
Det klarte ikke Petter Solberg, Mads Østberg åpnet en margin på 25 sekunder etter Petters punktering, og den tidligere verdensmesteren klarte aldri å tette denne luka igjen.
I mål endte Østberg 38,8 sekunder bak Latvala, mens Petter var 1 minutt og 14,3 sekunder bak teten.
Femteplassen gikk til russiske Evgeny Novikov mens Sebastien Loeb tok sjette foran tredje beste nordmann, Henning Solberg.
Eyvind Brynildsen kjørte inn til en flott 10. plass i sin VM-debut i Ford Fiesta WRC, mens Andreas Mikkelsen endte på 14. plass etter at også han punkterte på samme etappe som Petter og Latvala.
Anders Grøndal ble nummer 22 totalt, og vant dermed Gruppe N.
RESULTATER: