-
Helios Auto AS:
Support-medarbeider
-
Albjerk Bil Lier AS:
Mekaniker
-
Nokian Dekk AS:
Regionsansvarlig/selger – Innlandet
-
Nesbyen Auto AS:
Daglig leder - Nesbyen Auto
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Otta
-
AutoriaGruppen:
Salgssjef bruktbil
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
S. Rødsten Bilforretning AS:
Bilmekaniker
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Orkanger
-
Bilia Insignia:
Salgsdirektør, Bilia Insignia
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss, Lørenskog:
Mekaniker
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Lærdal
-
Team Verksted AS:
Kundemottaker
-
Team Verksted AS:
Industrimekaniker
-
Birger N. Haug AS:
Teknisk Leder
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
Pallplass i Fiesta-debut
Petter Solberg sikret seg pallplass i sitt første løp i Ford Fiesta. En bedre start på sesongen kunne han neppe ønsket seg.

Lørdagens etapper ble en triumf for den norske Ford-føreren. Han vant tre av dem og var nest raskest på den fjerde. Men det holdt dessverre ikke til å ta igjen Dani Sordo som sikret seg andreplassen bak en suveren Sebastien Loeb.
- I dag har det vært helt fantastisk. Rytmen og følelsen i bilen er helt perfekt og bilen er helt rå! Jeg er kjempefornøyd med rallyet, og den støtten og backingen jeg får av Ford, sa Petter etter lørdagens etapper.
Søndag ble den avsluttende Power Stage kjørt, og den ble vunnet av Sebastien Loeb foran Mikko Hirvonen og Evgeny Novikov som fikk med seg henholdsvis 3, 2 og 1 bonuspoeng. Dani Sordo ble nummer fire mens Petter Solberg var nummer 13.
I sammendraget vant dermed Loeb med en margin på 2 minutter og 45,5 sekunder til Mini-fører Dani Sordo. Petter tok tredjeplassen og var 3:14,2 bak seierherren. Han holdt imidlertid unna for Mikko Hirvonen som endte på fjerdeplass, 4:06,8 bak teten.
Den andre nordmannen som var med i løpet, Henning Solberg, endte på 13. plass 20:16,3 bak Loeb.
Neste VM-runde er Rally Sweden som også har en dag med norske etapper. Det kjøres helgen om tre uker.
RESULTATER:
VM-STILLING FØRERE: