-
Volvo Car Stor-Oslo:
Servicemarkedsleder
-
RøhneSelmer AS:
Nybilselger – Privat og Næring
-
Bertel O. Steen Tønsberg:
Mekaniker/Tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Orkdal:
Biloppretter/Lakkerer
-
Viking Kontroll AS:
Leder drift og utvikling
-
RøhneSelmer AS:
Innkjøps og kvalitetsansvarlig
-
Bilia Insignia:
Teamleder Verksted, Insignia
-
Autoplan AS:
Salgssjef
-
Alt i Alt AS:
Bilmekaniker / Stedfortreder for Teknisk leder
-
Alt i Alt AS:
Teknisk Leder
-
Sekkingstad Bil AS:
Faglært bilmekaniker
-
RSA Bil Romerike:
Mekaniker/tekniker - RSA Bil Romerike
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
Subaru Norge AS:
Teknisk Trener & Teknisk Support
-
RøhneSelmer AS:
Nybilkoordinator
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
Bilia Xpeng:
Servicesjef, Xpeng Drammen
-
RøhneSelmer AS:
Mekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Servicerådgiver
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger - RSA Bil Arendal
-
Bertel O. Steen AS:
Produkt- og ordrekoordinator
-
RSA Bil Oslo:
Mekaniker/tekniker - RSA Bil Oslo
-
Norwegian Mobility Group AS:
Leder for serviceskolen
-
RSA Bil Forus:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
RSA:
Forhandlerkonsulent - RSA Deler og Tilbehør
-
Toyota Haugesund AS:
Salgssjef
-
Bilbutikk1 as Avd Ås:
Kundemottaker / Delelagermedarbeider
-
Sulland Lier:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
Andreplass til Isachsen
Sverre Isachsen kjørte inn til en andreplass bak Ken Block i lørdagens runde av Global Rallycross Championship i Charlotte, North Carolina.
- Endelig løsnet det for oss denne sesongen. Jeg har noen pallplasser fra de to siste årene, og jeg vant et løp i rallycrossens barndom her i USA i 2010, men jeg anser dette som mitt beste resultat i amerikansk rallycross. Denne andreplassen er god som gull for meg, sier Sverre Isachsen.
Sverre Isachsen er den eneste nordmannen i det USA-baserte mesterskapet Red Bull Global Rallycross, og Subaru-føreren startet helgen bra med en fjerdeplass på kvalifiseringen.
Videre vant han et innledende heat og ble nummer tre i et annet. I semifinalen ble han så påkjørt, men han klarte å berge en tredjeplass, noe som sikret en plass i finalen – men uten en god startposisjon.
- Jeg hadde ikke det beste utgangspunktet i finalen, men denne banen passer meg bra. I motsetning til de fleste andre banene vi kjører på i USA, består denne banen mest av grus, og jeg fikk en god start. Videre satset jeg alt i alternativsporet, og det gikk bra. Dermed var andreplassen min, jubler 43-åringen fra Hokksund.
Det var den verdenskjente Youtube-kongen Ken Block som vant løpet i Charlotte, mens den tidligere F1-føreren Nelson Piquet Jr. ble nummer tre.
- Min Subaru Impreza blir bedre og bedre for hvert løp, og teamet mitt gjør en fenomenal jobb om dagen. Jeg gleder meg veldig til det neste løpet, avslutter Sverre Isachsen.
PS!
Om to uker kjøres det VM-runde i rallycross i Canada, og da gjør Sverre Isachsen et innhopp i denne serien. Det skal blir spennende å se hvor konkurransedyktig han og hans Subaru er sammenlignet med Petter Solberg, Andreas Bakkerud og co.