-
DNB Finans AS:
Key account manager
-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Nokian Dekk AS:
Regionsansvarlig/selger Midt-Norge
-
Snap Drive Kokstad:
Mekaniker
-
RSA:
Salgs- og forhandlerkoordinator - RSA
-
Norges Bilbransjeforbund (NBF):
Områdeleder Bransje- og medlemsservice
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Snap Drive:
Teamleder
-
RSA Bil Fredrikstad:
Bilselger - RSA BIL Fredrikstad
-
RSA Bil Forus:
Bilselger - RSA BIL Forus
-
Snap Drive Bergen Sentrum:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Åsane
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Nordland
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Østlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger Møre og Romsdal
-
Rodin & Co AS:
Selger Innlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger kundeservice
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Grorud
-
Werksta Norge:
Kundemottaker og Takserer for Werksta Grorud
-
Sulland Lier:
Servicemarkedsleder
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Haugesund
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Bodø
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Stavanger
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Tromsø
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Greta Molanders Fond til Ola Nore Jr.
Ola Nore Jr. (18) fra Noresund og NMK Modum & Sigdal er tildelt Greta Molanders Fond. Fondet, som er på 50.000 kroner, tildeles hvert år en ung, fremgangsrik rallyfører, og det er Norges Bilsportforbund som står for tildelingen.
Den som overrakte det synlige beviset på at Ola ble tildelt fondet var NBFs president Per Madsen og selveste Petter Solberg, Norges foreløpige eneste verdensmester i rally. Petter fikk selv Greta Molanders Fond i 1998.
Fondet har fått navn etter den fargerike personligheten og rallyføreren Greta Molander. Ola Nore Jr., som er bronsevinner i norgesmesterskapet for tohjulsdrevne biler av året, er den 34. rallyføreren i rekken som får midler fra fondet.
Ola Nore Jr. startet sin bilsportkarriere i crosskart. Der hevdet han seg godt i toppen forskjellige klasser. Man da han var gammel nok til å kjøre ungdomsrally var det rallykjøringen som fikk fokuset.
Han debuterte i ungdomsklassen i Romjulsrally i 2016. I både 2017 og 2018 kjørte han også ungdomsrally i en Ford Fiesta, før han fylte 18 år, fikk førerkort og kunne konkurrere for fullt i rallyløypa i årets sesong.
I inneværende sesong har han kjørt en Opel Adam R2 i klassen for tohjulsdrevne biler, og det endte med NM-bronse bak rutinerte førere som Morten Storsveen og Lars Martin Stensbøl.
Han imponerte stort i NM-seriens eneste asfaltrally, Rally Grimstad i august, der han vant sin NM-klasse og dessuten endte på en 8. plass totalt.
I årets sesong har han også forsøkt seg utenlands i enkelte løp. Han avsluttet sesongen med tyske Lausitz Rallye der han endte på en 3. plass i klassen og 13. plass totalt med rutinerte Veronica Engan i kartleserstolen.
Greta Molanders Fond er gjennom årene tildelt følgende rallyførere:
- Ole V. Såtvedt
- Torfinn Heller
- Birger Gundersen
- Odd Liengen
- Runar Pedersen
- Trond Lyseng
- Tommy Jahnsrud
- Geir Nymoen
- Trond Sveinsvoll
- Knut Høistad
- Henning Solberg
- Petter Solberg
- Bruno Arntsen
- Rune André Dalsjø
- Martin Stenshorne
- Per Steinar Dybdal
- Tord Linnerud
- Markus Foss
- Thomas Schie
- Christian August Selmer
- Sveinung Bieltvedt
- Eyvind Brynildsen
- Trond G. Svenkerud
- Andreas Mikkelsen
- Petter Kristiansen
- Steve Røkland
- Frank Tore Larsen
- Anders Kjær
- Sindre Furuseth
- Ole Chr. Veiby
- Oscar Solberg
- Håkon Sveen Frøslid
- Lars Martin Stensbøl
- Ola Nore Jr.