-
Autoinnkjøp AS Trollåsen:
Kommersiell leder/Partnerkandidat
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
-
Møller Bil Minde:
Salgssjef Audi
-
Frydenbø Bil:
Servicemarkedssjef Volkswagen og Skoda
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Snap Drive Sluppen:
Bilmekaniker
-
Bilbutikk1 AS:
Servicetekniker
-
Autoria Bil AS avd. Ski:
Bilselger
-
Møller Bil Oslo Vest:
Markedssjef
-
Hyre AS:
Head of Reparations
-
Volvo Car Stor-Oslo AS:
Leder Servicemarked
-
BilXtra Skøyen AS avd Moss:
Teknisk leder
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilselger - RSA Bil Kristiansand
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Werksta Norge:
Skadetakserer / Kundemottaker for Werksta Lillehammer og Werksta Hadeland
-
RSA Bil Fredrikstad:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Fredrikstad
-
Rodin & Co:
Serviceteknikere på verkstedutstyr
-
Werksta Norge:
Skadetakserer for Werksta Sveberg
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
Møller Bil Gran:
Daglig leder
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Nesbyen
-
Brennes Auto AS:
Servicemarkedssjef
-
Bilia Drammen, verksted Volvo:
Bilmekaniker, Volvo Drammen
-
Bilia Norge AS:
Selger, Bilia Insignia Kristiansand
-
Bilia Norge AS:
Plassjef, Bilia Insignia Kristiansand
-
NDI Norge AS:
Salgs-og produktsjef med ansvar for last og industri/anleggsdekk.
-
BilXtra Skøyen AS avd Holmlia:
Bilmekaniker
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Servicemarkedsleder
-
Werksta Norway AS:
Biloppretter og Billakkerer til Werksta i Bergen
-
Norsk Scania:
Instruktør Teknisk Opplæring
-
RSA Bil Oslo:
Produksjonsleder - RSA Bil Oslo
-
RSA:
Store Manager BYD - RSA Bil Oslo
-
Bilia Xpeng:
Teknisk leder, Bilia Xpeng Hamar
-
Bilia Xpeng:
Teknisk leder, Bilia Xpeng Høvik
-
Vestfold Autogass AS:
Bilmekaniker / Leder
-
Knoks Bildeler AS:
Mekaniker
-
Werksta Norge AS:
Verkstedleder for Werksta Fana
-
Sentrum Auto AS:
Bilmekanikere
-
MyCar Stavanger:
Salgssjef
Ny tredjeplass for Isachsen
Sverre Isachsen fortsetter å imponere i Global Rallycross Championship. Han kjørte lørdag inn til sin andre strake pallplassering da mesterskapet besøkte Atlanta Motor Speedway i Georgia.
- Jeg er veldig fornøyd, og det er hele Subaru PUMA Rallycross Team også. Lørdag ble min teamkamerat Dave Mirra nummer fire, mens Bucky Lasek ble nummer tolv. Ting har virkelig løsnet for oss nå, sier Sverre Isachsen.
42-åringen fra Hokksund ble forrige helg nummer tre i runden som gikk sammen med X Games i Los Angeles, og han kjørte inn til en ny tredjeplass i Atlanta denne helgen.
- Det ble en begivenhetsrik dag. Jeg ledet det første innledende heatet, men det ble rødflagget. Jeg hadde en god omstart, men Toomas Heikkinen vant heatet foran meg. I det andre heatet fikk jeg en stop & go-straff fordi dommerne mente jeg hadde kjørt på Heikkinen.
Dermed ble KNA Eiker-føreren bare nummer tre i det andre heatet, og var ikke direkte kvalifisert til finale.
Han måtte innom den såkalte ”Last Chance Qualifier”, og den omgangen ble også et bikkjeslagsmål av de sjeldne. Isachsen berget imidlertid andreplassen og kom til finalen.
I finalen hadde Isachsen lenge en fight med den tidligere Formel 1-føreren Scott Speed som han gikk seirende ut av. Og da løpet var over kunne nordmannen krysse mållinja som nummer tre, bak Toomas Heikkinen fra Finland og Tanner Foust fra USA.
- Vi klarte denne tredjeplassen fordi vi har vilje av stål. Jeg nektet å gi opp, og det betalte seg til slutt.
Etter å ha tilbrakt hele sommeren i USA reiser Isachsen nå hjem til Norge for å lade opp foran det neste løpet som går i Charlotte i slutten av september. Henning Solberg deltok også i Atlanta, men slet med tekniske problemer og kom ikke til finalen.