-
RSA Bil Trondheim:
Bilselger - RSA Bil Trondheim
-
RSA Bil:
Mekaniker/tekniker - RSA BIL Trondheim
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
RSA BIL Kristiansand:
Servicerådgiver - RSA BIL Kristiansand
-
Motor Forum AS, Oslo:
Mekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo, Ryen Bruktbil:
Selger
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Servicemarkedsleder
-
RøhneSelmer AS:
Nybilselger – Privat og Næring
-
Bertel O. Steen Tønsberg:
Mekaniker/Tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Orkdal:
Biloppretter/Lakkerer
-
Viking Kontroll AS:
Leder drift og utvikling
-
RøhneSelmer AS:
Innkjøps og kvalitetsansvarlig
-
Bilia Insignia:
Teamleder Verksted, Insignia
-
Autoplan AS:
Salgssjef
-
Alt i Alt AS:
Bilmekaniker / Stedfortreder for Teknisk leder
-
Alt i Alt AS:
Teknisk Leder
-
Sekkingstad Bil AS:
Faglært bilmekaniker
-
RSA Bil Romerike:
Mekaniker/tekniker - RSA Bil Romerike
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
Subaru Norge AS:
Teknisk Trener & Teknisk Support
-
RøhneSelmer AS:
Nybilkoordinator
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
Bilia Xpeng:
Servicesjef, Xpeng Drammen
-
RøhneSelmer AS:
Mekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Servicerådgiver
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger - RSA Bil Arendal
-
Bertel O. Steen AS:
Produkt- og ordrekoordinator
-
RSA Bil Oslo:
Mekaniker/tekniker - RSA Bil Oslo
-
Norwegian Mobility Group AS:
Leder for serviceskolen
-
RSA Bil Forus:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
RSA:
Forhandlerkonsulent - RSA Deler og Tilbehør
-
Toyota Haugesund AS:
Salgssjef
-
Bilbutikk1 as Avd Ås:
Kundemottaker / Delelagermedarbeider
-
Sulland Lier:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
Schumacher vurderte å slutte
Michael Schumacher vurderte å trekke seg fra Formel 1 etter dødsulykken på Monza sist helg. Det forteller han i et intervju med den italienske avisen Corriere dello Sport.
I det samme intervjuet kommer Schumacher med svært rosende omtale av sin nærmeste rival, Mika Häkkinen. –Jeg har vunnet 41 løp og to VM-titler, sier han. –Mika har også vunnet to VM-titler. Han begynte litt før meg, men mistet noen løp (i 93 da han var 3.fører hos McLaren). På dette grunnlaget er det umulig å si hvem av oss som er best.
-I år er kanskje det første året Mika og jeg har kjørt tilnærmet like biler, og likevel er ikke det nok til å si hvem av oss som er best siden det bare skiller to poeng mellom oss i mesterskapet når tre runder gjenstår, fortsetter Schumi. –Vi burde nok kjøre den samme bilen på det samme tidspunktet for å finne ut hvem av oss som er best.
Etter den triste ulykken på Monza er det samlet inn et beløp på til sammen 150.000 dollar til den forulykkede brannmannens familie. Hvert av de elleve teamene har donert 10.000 dollar hver og sjefen sjøl, Bernie Ecclestone har donert 40.000 dollar.
I tillegg har FIA-president Max Mosley lovet innskjerping av reglene for neste år. Blant annet må wirene som skal holde hjulene på plass i en kollisjon tåle et rykk på ti tonn, dobbelt så mye som dagens regler tilsier. –Formel 1 vil alltid være en risikosport, men vi skal gjøre vårt ytterste for å redusere risikoen til et lavest mulig nivå, sier Mosley.
Av Terje Ringen – Bilnorge.no