-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
Bilia Drammen:
Bilmekaniker, Volvo/ Xpeng Drammen
-
Bilia Norge:
Bilmekaniker, BMW Skøyen
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Tryg:
Salgssjef Bilkanalen Enter og Tryg Forsikring
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
DNB Bank ASA:
Bruktbilselger
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Brennes Auto Moss AS:
Bilmekaniker
-
DNB Bank ASA:
Sales Manager
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
Stå på, Petter!
I dag reiser Petter Solberg og resten av Subaru teamet til Sverige for å starte forberedelsene til Svenske Rallyt som starter neste fredag. Petter er igjen inne i varmen etter sin velt i Monte Carlo.

Jeg har snakket mye med David Lapworth, og han har bedt meg opprettholde farten og kjørestilen, sier Petter i et intervju med Autosport. Men jeg må være mer forsiktig på vanskelige steder – bare et tidels sekund langsommere per kilometer. Sammen skal vi løse problemene, David er som en psykolog. Men det er vanskelig for meg å forandre stil – det er bare slik jeg kjører.
Subaru stiller til start med tre biler i Sverige. I tillegg til Petter og førstefører Richard Burns skal også den unge estlenderen Markko Märtin delta. Og teamet er trygge på at de har fått bukt med de tekniske problemene som satte to av bilene deres ut av spill i Monte Carlo.
De snødekte veiene i Karlstad-området burde passe nordmannen bra, så kanskje han kan kjøre inn til sitt foreløpig beste resultat – hvis han bare klarer å holde seg på veien. Marginene er svært små når man kjører i drøyt 200 km/t på svingete, snødekte skogsveier! Lykke til, Petter!
Av Terje Ringen – bilnorge.no