-
Snap Drive:
Teamleder
-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Volvo Car Norway AS:
Product Follow Up Specialist
-
RSA:
Innkjøper - RSA Deler og tilbehør
-
Werksta Norge AS:
Regionleder
-
Nellemann Machinery AS:
Verksmester/Driftssjef
-
Motor Forum Oslo:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Kristiansand
-
RSA BIL Oslo:
Produksjonsleder - RSA BIL Oslo
-
Bilia Norge AS:
Business Controller, Region JLR & Outlet
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilselger - RSA BIL Kristiansand
-
RSA Bil Arendal:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Arendal
-
Team Verksted AS:
Varebil og lastebil mekaniker
-
Team Verksted AS:
Lakkerer Trondheim
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss AS:
Mekaniker
-
Hagen Bil AS:
Delemedarbeider
-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Motorpool Handel AS:
Regnskaps- og økonomimedarbeider
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
Ikke akkurat salgstoppen
Når vi gjengir tall fra OFVs salgsstatistikk, er det oftest de store merkene vi snakker om. Men det finnes til sammen 42 merker representert på statistikken, og vi tar her for oss de med lavest salgsvolum.
Nest nederst, med én registrering hver i perioden, finner vi tre vidt forskjellige merker, Maserati, Lada og Cadillac. Maserati har registrert 1 stk. 3200GT mens de samme periode i fjor leverte 4 av denne pluss 1 av sedanen Quattroporte.
To nye Jeeper er registrert i perioden, begge av typen Grand Cherokee. Tilsvarende tall for merket i fjor var 17 nye biler fordelt på tre modeller, Grand Cherokee, Cherokee og Wrangler.
Blant de med tre registrerte biler hittil i år finner vi fire merker, sportsbilmerkene Morgan og MG samt lille Smart og store Chevrolet. MG og Chevrolet må notere en betydelig tilbakegang etter å ha registrert henholdsvis 11 og 15 biler i samme periode 2000.
Porsche og Jaguar har fire nyregistreringer hver, også dette tilbake fra henholdsvis 6 og 7 i fjor. Samtlige Porscher er av typen 911 mens Jaguarene fordeler seg på 2 S-type, og 1 av hver av XJ og XK.
Vi legger til at Lexus kan skryte av 100% økning i første kvartal, fra 15 til 30 registreringer. En fin utvikling er det også for Fiat som har en økning på 64%, fra 106 til 174 nye biler.